گویا صرافی کوین بیس از قافله جا مانده

گویا صرافی کوین بیس از قافله جا مانده
0
بازدید : 3332

در کمتر از دو هفته ی دیگر به هر شخصی که در صرافی ها و کیف پول های مهم حوزه رمزارز، ریپل XRP داشته باشد،  توکن اسپارک رایگان اهدا میشود. اما به نظر میرسد برای کوین بیس خیلی دیر شده باشد که بتواند به مالکان ریپل صرافی اش رمزارز رایگان اهدا کند.

گزیده خبر

 • برخی صرافی ها و کیف پول های مهم قصد دارند به ازای ریپل کاربرانشان به آنها اسپارک spark رایگان بدهند.
 • طبق گفته شبکه های فلر Flare ،برای کوین بیس خیلی دیر است که به این ایردراپ airdrop بپیوندد.
 • اگر یک کیف پول یا یک صرافی از airdrop پشتیبانی نکند، هیچ کدام از افرادی که در آنجا ریپل دارند قادر به دریافت اسپارک رایگان نخواهند بود.

به گفته شبکه های Flare ، این طرح شامل حال سرمایه گذاران ریپل صرافیِ Coinbase نمیشود. چرا که این صرافی برای ایردراپ ثبت نام نکرده است.

طبق گزارش13 نوامبر Flare ، شبکه بلاکچین تحت حمایت ریپل،این airdrop در تاریخ 12 دسامبر راه اندازی خواهد شد. و در آن تاریخ دارندگان ریپل ، توکن اسپارک رایگان را به نسبت یک به یک دریافت خواهند کرد.

اصلاً ایردراپ airdrop چیست؟

ایردراپ روشی امن و جدید برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است. روشی است که با استفاده از آن میتوان توکن هایی را به کاربران بخشید. البته نباید آن را با ICO اشتباه گرفت. در اصل ایردراپ به منظور اهدافی خاص اجرا میشود. این اهداف عبارتند از:

 • پاداش به مشتریان وفادار
 • شور و وهیجان به پا کردن در پروژه
 • شناسایی علاقه مندان به آن توکن ایردراپ شده
 • تشویق کردن علاقه مندان به انجام کارهایی که به رشد هرچه بیشتر پروژه کمک کند.

کیف پول ها و صرافی های رمزارز جهت اهدا ء توکن رایگان به مشتریان خود باید از این اقدام پشتیبانی کنند. در غیر این صورت این کاربران قادر به دریافت توکن spark رایگان نخواهند بود.

در تاریخ 24 نوامبر شبکه Flare طی توییتی تمام صرافی ها را به شرکت در این ایردراپ دعوت کرد . اما طبق گفته این شبکه ، صرافی کوین بیس تا کنون هیچ تعاملی برقرار نکرده است. پس Flare با انتشار توئیتی این مسئله را به کاربران کوین بیس هشدار داد.

سایت Decrypt با کوین بیس تماس گرفته و به محض دریافت جواب از این صرافی این مقاله را به روز خواهد کرد.البته لازم به ذکر است که صرافی Kraken هم در این airdrop شرکت نکرده است.

اما سایر صرافی های بزرگ رمزارز مثل Binance (اما نه Binance آمریکا) ، بار دیگر آمادگی خود را برای شرکت در این اقدام سریع السیر Flare در لدجر ریپل اعلام کردند.

خوب به نظرتان در نهایت چه اتفاقی برای کاربران کوین بیس می افتد؟آیا آنها این ایردراپ را از دست خواهند داد؟

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x