طرفدار دوج کوین از کوین بیس به دلیل تبلیغات گمراه‌کننده شکایت کرد

طرفدار دوج کوین از کوین بیس به دلیل تبلیغات گمراه‌کننده شکایت کرد
0
بازدید : 2382

فکت کوینز: یکی از کاربران با طرح شکایتی علیه صرافی کوین بیس خواهان دریافت غرامت 5 میلیون دلاری شده است. وی ادعا می‌کند این صرافی او و سایر کاربران را برای شرکت در قرعه‌کشی ملزم به پرداخت هزینه کرده درحالی‌که بایستی به‌صورت رایگان انجام می‌شده است.

به گزارش دیکریپت، بر اساس این شکایت که در دادگاه فدرال سانفرانسیسکو ثبت شده است، دیوید سوسکی، کاربر ناراضی کوین بیس مدعی است این صرافی آمریکایی وی را برای شرکت در مسابقه «دوج کوین ترید کن دوج کوین برنده شو» مجبور به پرداخت صد دلار کرده است درصورتی‌که می‌توانست به‌صورت رایگان شرکت کند. سوسکی معتقد است اگر این صرافی به‌روشنی اعلام می‌کرد که راه دیگری برای حضور در این مسابقه وجود دارد این مبلغ را پرداخت نمی‌کرد.

شکایت از کوین بیس

سوسکی در این شکایت اظهار داشت که شرکت بازاریابی که کوین بیس برای اجرای این قرعه‌کشی‌ها از آن بهره می‌گیرد از روش‌های غلط و گمراه‌کننده‌ای برای پنهان کردن گزینه ورود استفاده کرده است. برای مثال، این شکایت به طراحی آگهی این قرعه‌کشی اشاره دارد که لینک قوانین مسابقه را در متنی کوچک و کمرنگ قرار داده است.

شکایت از کوین بیس

این قرعه‌کشی وعده جایزه بزرگ 300 هزار دلاری و جوایز متعدد کوچک 30 هزار دلاری و صددلاری را به کاربران داده بود.

بیشتر بخوانید: بهترین صرافی های ارز دیجیتال سال 2021

بر اساس قوانینی که برای شرکت در قرعه‌کشی‌ها مطرح است، شرکت‌ها باید راهی برای ورود رایگان شرکت‌کنندگان فراهم نمایند. اگرچه در بسیاری از موارد شرکت‌ها می‌توانند در کنار راه رایگان، راهی برای ورود که مستلزم پرداخت است را هم قرار دهند.

در رابطه با صرافی کوین بیس، سوسکی معتقد است این صرافی به صورتی عامدانه گزینه ورود بدون پرداخت را پنهان کرده چراکه می‌خواسته نقدینگی خود را افزایش دهد. بر اساس این شکایت، کوین بیس و شرکت بازاریابی که نام آن در شکایت مطرح‌شده با توجه به قرعه‌کشی‌های 2 میلیون دلاری پیشین دقیقاً می‌دانستند که چه‌کاری بایستی انجام دهند.

علیرغم الزام پرداخت صد دلار برای شرکت در قرعه‌کشی دوج کوین، کوین بیس از کاربران برای شرکت در قرعه‌کشی‌های قبلی بیت کوین خواسته بود تا تنها در کوین بیس ثبت‌نام کنند.

صرافی کوین بیس تاکنون از اظهارنظر در رابطه با این دادخواست خودداری کرده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x