کوین بیس هم به جمع صرافی های پشتیبان ایردراپ ریپل پیوست.
0

کوین بیس هم به جمع صرافی های پشتیبان ایردراپ ریپل پیوست.

بازدید : 1940

گزیده خبر:

  • صرافی کوین بیس از ایردراپ ریپل حمایت میکند.
  • هفته گذشته شبکه فلر(Flare) طی بیانیه ای اعلام کرده بود که صرافی کوین بیس هنوز هیچ تعاملی با این شبکه برقرار نکرده است.
  • بسیاری از صرافی های دیگر از این ایردراپ حمایت خواهند کرد.

همانطور که در خبرهای گذشته خواندیم، شبکه فلر (Flare) ، کمپانی ای که قرار است به مالکان ریپل در ازای کوینهایشان توکن اسپارک اهدا کند، اعلام کرد:

“برای کوین بیس خیلی دیر است که به این ایردراپ airdrop بپیوندد.”

صرافی کوین بیس برای مدتی هیچ اطلاعاتی مبنی بر مشارکت در این طرح پیشنهادی شبکه فلر ارائه نداده بود. اما امروز با انتشار اطلاعیه ای از حضورش در ایردراپ ریپل خبر داد.

شبکه فلر (Flare) چیست؟

فلر یکی از پروژه های شبکه ریپل است. به عبارت دیگر ریپل با راه اندازی فلر شرایطی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند از قراردادهای هوشمند شبکه اتریوم بهره مند شوند. توکن شبکه فلر اسپارک نام دارد. این شبکه قصد دارد توکن خود را بین  تمامی کاربران ریپل ایردراپ کند. نسبت این ایردراپ 1.1 خواهد بود . یعنی در ازای هر ریپل یک اسپارک به کاربران اهدا خواهد شد.

طبق اطلاعیه نوید بخش موجود در بلاگ این صرافی:

” کاربران واجد شرایط یعنی افرادی که در حساب Coinbase یا  Coinbase Pro خود مقداری ریپل داشته باشند در تاریخ 12 دسامبر 2020 ساعت 12 بامداد به وقت ساعت جهانی ، از صرافی مزبور توکن های اسپارک خود را دریافت خواهند کرد. البته این کاربران میبایست تا تاریخ ۱۱ ژوئن سال ۲۰۲۱ یعنی  ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ درخواست خود را مبنی بر دریافت توکن جدید به شبکه ریپل ارسال کنند. کاربران باید درخواست خود را از طریق ارسال یک Message Key  به اکانت لجر ریپل ، اعلام نمایند.”

در صورتی که Message Key را به شبکه ریپل ارسال نکنید،  هیچ اسپارکی دریافت نخواهید کرد.

حتی اگر کوین بیس از این ایردراپ حمایت کند ، ممکن است برخی از کاربران واجد شرایط دریافت این توکن ها نباشند. چرا که این ناظران کوین بیس هستند که تصمیم گیرنده میباشند. در برخی از موارد کاربران شانس خود را به خاطر تصمیم آنها از دست خواهند داد.

کوین بیس اعلام کرد: ” تصمیم ما مبنی بر حمایت از هرگونه دارایی، مستلزم بررسی های تخصصی است و ممکن است در برخی از حوزه های قضایی منوط به تأیید ناظران باشد. بنابراین ما نمیتوانیم زمان دقیق توزیع توکن های اسپارک را اعلام کنیم.”ناظران در این صرافی مستقر در سانفرانسیسکو، وظیفه مهمی بر عهده دارند . این ناظران هستند که تصمیم میگیرند کدام کوین در این صرافی لیست شود.

صرافی کوین بیس هنوز اطلاعاتی مبنی بر حوزه های قضایی پشتیبان این ایردراپ ارائه نداده است. به محض اینکه سایت خبری Decrypt  پاسخی از متصدیان این صرافی دریافت کند ، این مقاله را به روز خواهد کرد.

صرافی های پشتیبان ایردراپ ریپل

لیست کامل صرافی ها و کیف پول هایی که از این ایردراپ پشتیبانی کرده اند عبارتند از:

صرافی ها: KrakenBinanceBitfinexBithumbBittrexeToroHuobiOKEx , Poloniex.

کیف پول ها:  Exodus، Guarda، Ledger، Xumm و Metamask

در آخر لازم به ذکر است که ارزش واقعی توکن های اسپارک هنوز نا مشخص میباشد و هیچ تضمینی مبنی بر ارزش این توکنهای Spark وجود ندارد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x