آموزش سایت کوین مارکت کل +ویدئو

بازدید : 430

معرفی سایت CoinMarketCal

اگر تنها اندکی با فضای رمزارز ها یا بازار های مالی آشنایی داشته باشید ، قطعاً به این موضوع پی برده اید که علاوه بر تحلیل تکنیکال چارت ها ، اخبار و وقایع مهم هم در روند یک سهم نقش مهمی را بازی میکنند. حتی در بازار ارزهای دیجیتال به دفعات شاهد این امر بوده ایم که افراد مهم و سلبریتی ها با انتشار توئیت یا تصمیماتی برای خرید یک ارز در افزایش قیمت و آینده آن سهیم بوده اند. بنابراین اخبار فاندامنتال هم به اندازه ی تکنیکال و گاهاً بیش از آن در این بازار ها نقش داشته . پس وجود منابعی برای بررسی وقایع و رویدادهای مهم در این فضا از ضروریات به حساب  می آید. یکی از این منابع، سایت CoinMarketCal است.

ما در این ویدئو به معرفی و آموزش سایت کوین مارکت کل میپردازیم. این سایت یکی از مهمترین منابعیست که  آخرین و به روز ترین وقایعی که قرار است در پروتکل ارزها اجرا شود را معرفی میکند.

یکی از مهم‌ترین موارد برای یک تریدر ارز دیجیتال، دسترسی به اخبار صحیح مربوط به سهم است. معمولا در بازار پر نوسانی مثل بازار ارزهای دیجیتال همیشه حواشی زیادی وجود دارد و معمولا تشخیص درست یا غلط بودن اخبار و تاثیر  فاندمنتال آن بر روی ارز مورد نظر آسان نخواهد بود. سایت CoinMarketCal بروزترین و معتبرترین بانک اطلاعاتی مشترک موجود است. در این سایت تمامی اخبار و زمانبندی رویدادهای مشخص وجود دارد. از این رو افراد می‌توانند با بررسی صحت هر خبر تاثیر آن را در چارت ارز مربوطه بررسی کنند.

CoinMarketCal
معرفی سایت CoinMarketCal

ویژگی‌های سایت CoinMarketCal

  • اولین تقویم اقتصادی در زمینه ارزهای دیجیتال
  • به روز ترین و قابل اعتماد ترین مرکز اطلاعات در صنعت
  • دفتر مرکز این سایت در تولوز، فرانسه است.
  • این سایت توسط سرمایه‌گذاران، تریدر ها، توسعه دهندگان و مدیران ارشد دنبال می‌شود.

این سایت، اخبار مربوط به فضای ارزهای دیجیتال را با تاریخ و ساعت مشخص در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران این اخبار را بررسی کرده و به درست یا غلط بودن آن رای می‌دهند. در نتیجه سایر کاربران سایت می‌توانند برآوردی از نظر افراد را بررسی کرده و از صحت خبر مربوطه اطمینان حاصل کنند.همچنین در این سایت می‌توانید دسترسی به چارت برای کاربران امکان پذیر است.

تحلیل فاندامنتال، علم ارزیابی متغیرهای اقتصادی، مالی و موارد تغییر پذیر دیگر در یک دارایی است. که باعث می‌شود به کمک تحلیل فاندمنتال بتوانید ارزش حقیقی فعلی و احتمالی آن در آینده را تعیین کنید. به بیان دیگر در تحلیل بنیادین یا فاندامنتال تحلیل‌گر به بررسی و تحلیل شرایط یک پروژه یا شرکت در جنبه‌های متفاوت می‌پردازد. و اخبار و رویدادهای مهم آن را دنبال می‌کند.از این رو کاربران به کمک این سایت می‌توانند تاثیر هر خبر را بر ارز مورد نظر بررسی خود در بازه زمانی دلخواه بررسی کنند.

1
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x