harmony

Harmony (one) 150

هارمونی
0.01819573$ -0.44%
583 تومان معادل تومانی با تتر 32,050 تومانی

آمار لحظه‌ای ارز

تغییر روزانه
-0.44%
هفته اخیر
-18.04%
یک ماه اخیر
-56.42%
یک سال اخیر
-72.8%
مارکت کپ
$223,488,171
حجم روزانه
$-1,675,595 -0.74%
کمترین قیمت
$0.01729103
بیشترین قیمت
$0.01921464

درباره ی هارمونی

هارمونی با نام اختصاری one در حال حاضر در رتبه 150 بازار قرار گرفته است . این ارز در حال حاضر در قیمت 0.01819573 دلار که با نرخ تتر 32,050 تومان معادل 583 تومان است در حال معامله می باشد . قیمت این ارز در طی 24 ساعت اخیر -0.44 درصد کاهش داشته است . بیشترین قیمت این ارز معادل 0.37902 دلار بوده است که نسبت به قیمت کنونی 95.2 درصد کاهش داشته است


  تاریخچه ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) استفان تسه (Stephen Tse)  مهندسی کهنه کار در زمینه پروتکل های ارزهای دیجیتال ، ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) را در سال 2017 تأسیس کرد. این پروژه با هدف ارائه بستری بلاک چین باز و غیر متمرکز برای کاربران جهانی دیفای معرفی شد.مهندس تسه (Tse) همراه با تیمی 20 نفره متشکل از بنیانگذاران و متخصصان با تجربه در زمینه توسعه نرم افزار، یادگیری ماشینی (machine learning)، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و فناوری بلاک چین برای تکمیل این پروژه تلاش کردند. تیمِ پروژه ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) با تلاش برای گسترش بستر پیشرفت و جلب همکاری، آغاز به برگزاری جلسات مداوم در سان فرانسیسکو کرد. این پروژه ماه ها پس از راه اندازی، مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری قرار گرفت و پس از جمع آوری کمک های مالی، در سال 2019، بیش از 18 میلیون دلار جمع آوری کرد. هارمونی توانسته است یک جامعه مترقی آفلاین و آنلاین را به وجود آورد. این پروژه از زمانی که فعایت خود را آغاز نمود تعداد زیادی از کاربران جدید را به جامعه خود جذب کرده است.

ویژگی های تکنولوژی ارز دیجیتال هارمونی (Harmony’s Tech)

این پلتفرم در طراحی منحصر به فرد خود که عامل اصلی عملکرد بی‌نظیر آن تلقی می‌شود دارای یک پروتکل اجماع، یک سیستم شادرینگ منحصر به فرد، قابلیت همکاری بین زنجیره ای و Distributed Randomness Generation یا به اختصار DRG است . فرآیند شاردینگ (Sharding) مکانیزم فنی منحصر به فردی است که پلتفرم ارز دیجیتال هارمونی به کار می گیرد. تمرکز سیستم شاردینگ بر کارآمدی تراکنش‌ها و لایه های اجماع در اکوسیستم هارمونی است.. هارمونی برای پشتیبانی از 250 اعتبارسنج از shard 0, shard 1, shard 2, و shard 3 استفاده‌ می‌کند. این سیستم اساساً عملکرد و ظرفیت پردازش پلتفرم را به منظور تجربه تراکنش سریعتر، ایمن تر و کم هزینه تر افزایش می دهد.

اجماع FBFT

اجماع FBFT یا Fast Byzantine Fault Tolerance مکانیزمی است که فرآیندهای ارتباطی را بر روی بستر ساده می کند. این مدل تضمین می کند که تعیین اعتبارسنج ها در شبکه با تعداد توکن های موجود مشخص می شود. به عبارت دیگر، افزایش تعداد توکن های متعلق به خود شانس بیشتری در انتخاب اعتبارسنج ها ایجاد می کند که نیاز به رأی گیری را از بین می برد. این طرح دارای فرایند ساده چند امضایی است.

ارتباطات Cross-Shard

یکی از ویژگیهای اصلی فناوری ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) ارتباطات Cross-Shardارتباطات Cross-Shard است که معمولا منجر به کاهش میزان پیچیدگی های ایجاد شده در حین اجرای پروتکل ارتباطی پلتفرم را می شود. این سیستم بر یک جدول هش توزیع شده و بر پروتکل مسیریابی با نام Kademlia متکی است. این مفهوم موجب تسهیل سیستم ارتباطی درون شاردها میشود زیرا به گره های درون یک شارد اجازه می دهد تا اطلاعات خود را از طریق شناسه شارد ارسال و دریافت کنند. بدین ترتیب، از نیاز به ارسال اطلاعات به شارد های دیگر راحت می شود.

Distributed Randomness Generation یا تصادفی توزیع شده (DRG)

مدل DRG مستلزم تقسیم اعداد تصادفی تعیین گره ها را به شارد است. این یک راه حل شاردینگ مبتنی بر تصادف است که از اعداد تصادفی تأیید شده  استفاده می کند.

ادغام ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) با اتریوم

هزینه بالای گس (Gas) در شبکه اتریوم منجر به محدودیت های زیادی برای توسعه فناوری های خاص در اکوسیستم شده است. حتی رشد بلاک چین نیز تحت تأثیر قرار گرفته، به دلیل اینکه کاربران نمی توانند هزینه بالای گس (Gas) خود را بپردازند به سایر گزینه ها روی می آورند.. شبکه اتریوم به دلیل قابلیت مقیاس پذیری محدود توانایی پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکزرا ندارد. در نتیجه ، هارمونی در عملکرد منحصر به فرد خود به دنبال رفع این چالش ها در شبکه اتریوم بوده است. این پلتفرم یک پروتکل مقیاس پذیر مطلوب نسل جدید مبتنی بر شاردینگ را برای کاهش محدودیت های اتریوم معرفی کرده است. از این رو، یک پلتفرم امن و کارآمد برای میزبانی در بلاک چین اتریوم فراهم می کند و قادر به پشتیبانی از برنامه های غیر متمرکز است.

توکن ONE

توکن ONE توکن بومی بلاک چین ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) است که کنترل میزان قابل توجهی از فعالیت های اجرا شده بر روی پلتفرم را برعهده دارد. نام توکن (ONE) از شعار پلتفرم، یعنی: “For One and For all” گرفته شده است. این توکن برای ایمن سازی شبکه، انجام تراکنش‌های درون شبکه و همچنین به عنوان پاداش کاربران پلتفرم استفاده می شود. این پلتفرم امکان ورود آسان و مطمئن اعتبارسنج ها به پروتکل را فراهم می کند. این اعتبارسنجان بسته به بخشی از یک توکن که در آن قید شده است، پاداش دریافت می کنند. آنها به صورت درصدی از توکن پاداش دریافت می کنند. سهامدارانی که با هدف دستکاری در تراکنش‌ها، دو پیام امضا شده برای یک بلاک می‌فرستند یا در اصلاح double sign می‌کنند، بخش زیادی از سهام خود را از دست می دهند و از شبکه حذف می شوند. توکن ONE برای خرید در صرافی مشهور ارزهای دیجیتال، یعنی صرافی بایننس در دسترس است. بیشتر ساکنان کشورهای خارج از ایالات متحده توکن وان را ترجیح می دهند. ساکنان ایالات متحده این امکان خرید توکن ONE را در Gate.io نیز دارند.

موارد استفاده از ارز دیجیتال هارمونی (Harmony)

ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) از زمان تکامل خود تأثیر زیادی بر دنیای دیفای داشته است. این پلتفرم به منظور تقویت اکوسیستم دیفای در رسیدن به پذیرش گسترده ،تاکید بر افزایش تمرکززدایی دارد. اساساً هم ایجاد برنامه های غیر متمرکز مفید هستند. علاوه بر این، Harmony (ONE) در حین اینکه یک سرویس بسیار مقیاس پذیر را در اختیار کاربران قرار می دهد، یک برنامه اجماع بسیار سریع و کارآمد به نیز به آنها ارائه می دهد. علاوه بر این امکان اجرای فرایندهای تراکنش بسیار سریع با پروتکل ارتباطی آسان در شبکه را نیز فراهم می کند. شایان ذکر است که شهرت ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) به دلیل امنیت فوق العاده ای است که هنگام انجام معاملات در شبکه ارائه می دهد.  
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند

از آخرین اخبار و تحلیل های فکت کوین زودتر از همه باخبر شوید

  محل تبلیغ
  محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
  ارز معادل
  تومان

  محاسبه با مبلغ تتر : تومان

  0
  نظر خود را بنویسید !x