neo

NEO (neo) 76

نئو
8.5$ -0.09%
272,425 تومان معادل تومانی با تتر 32,050 تومانی

آمار لحظه‌ای ارز

تغییر روزانه
-0.09%
هفته اخیر
-10.93%
یک ماه اخیر
-24.86%
یک سال اخیر
-77.4%
مارکت کپ
$597,332,878
حجم روزانه
$-3,300,524 -0.55%
کمترین قیمت
$8.12
بیشترین قیمت
$8.63

درباره ی نئو

نئو با نام اختصاری neo در حال حاضر در رتبه 76 بازار قرار گرفته است . این ارز در حال حاضر در قیمت 8.5 دلار که با نرخ تتر 32,050 تومان معادل 272,425 تومان است در حال معامله می باشد . قیمت این ارز در طی 24 ساعت اخیر -0.09 درصد کاهش داشته است . بیشترین قیمت این ارز معادل 198.38 دلار بوده است که نسبت به قیمت کنونی 95.73 درصد کاهش داشته است


ارز دیجیتال نئو (NEO) چیست؟

نئو خود را به عنوان محیطی "به سرعت در حال رشد و توسعه" معرفی می کند. هدف آن تبدیل شدن به مبنایی برای نسل بعدی شبکه های مرتبط است. صنعت اقتصادی جدیدی که در آن پرداخت ها، هویت ها، و دارایی های دیجیتال به هم می پیوندند. این پروژه، که در ابتدا با نام سهام مورچه ای (Antshares) شناخته می شد، به عنوان اولین بلاک چین عمومی چینی تلقی میشد زمانیکه در فوریه 2014 راه اندازی شد. سه سال بعد پلتفرم متن بازِ آن به نئو (Neo: جدید) تغییر نام داد. تیم سازنده ی این پروژه به ایجاد یک جامعه ی جهانی از توسعه دهندگان کمک می کند که همگی در صدد ایجاد زیرساخت های جدیدی برای شبکه و کاستن از موانع ورودی هستند. علاوه بر این، این تیم یک ابتکار " EcoBoost" (پیشران اقتصادی) را نیز اجرایی کرده است. این نوآوری برای تشویق مردم به ساخت برنامه های غیرمتمرکز (Dapp) و قراردادهای هوشمند بر بلاکچین آن طراحی شده است. اغلب از این بلاکچین به عنوان شبکه ی اتریوم چینی یاد می شود.

درباره ی نئو چه میدانید؟

بنیانگذاران نئو، دا هونگفِی (Da Hongfei) و اریک ژانگ (Eric Zhang) هستند. هر دو رؤسای بنیاد نئو هستند، که هدفش ترویج استفاده از بلاکچین است. دا هونگفِی می گوید، اگرچه شبکه های مرتبط به یکدیگر (کوچکتر از شبکه ی جهانی اینترنت) اختراع بزرگی هستند، اما نقایص بسیاری دارند. این بدان معناست که مصرف کنندگان روزمره همیشه بر داده های خود کنترل ندارند. این کارآفرین معتقد است که برنامه های بلاکچین در نهایت تبدیل به مسیر اصلی حرکت میشوند. اریک ژانگ نویسنده ی الگوریتم تحمل خطای بیزانسی نمایندگی شده (Delegated Byzantine Fault Tolerance) بود. آن کمی متفاوت تر از الگوریتم تحمل خطای بیزانسی معمول است. هدف آن جلوگیری از حضور شرکت کنندگان غیرقابل اعتماد در فرآیند بلاکچین است. این فناوری در قالب همین الگوریتم در بلاکچین نئو مورد استفاده قرار گرفت. اریک همچنین نقش توسعه دهنده اصلی را در این شبکه بر عهده داشت. وی همچنین در توسعه ی نسخه ی " Neo 3.0" ، که نسخه ی زیرساختی بعدی این پروژه است، نقشی اساسی دارد.

رمزارز نئو و توکن های آن

یکی از نکات منحصر به فرد بلاکچین نئو مربوط به توسعه ی مداوم آن است. توسعه ی مداوم به شما کمک می کند تا نسبت به آینده احساس امنیت کرده و بتوانید با افزایش ناگهانی تقاضا کنار بیایید. همانطور که قبلاً ذکر شد، این پروژه نسخه ی Neo 3.0 را توسعه داده است. آن نسخه موجب افزایش امنیت شبکه و پردازش تعداد بیشتری تراکنش در ثانیه میشود. برخلاف بسیاری بلاکچین های دیگر، این شبکه دارای دو توکن خاصّ خود است: NEO و GAS. توکن نئو یک توکن سرمایه گذاری است و به افراد امکان می دهد تا در رأی گیری های مرتبط با پیشرفت بلاکچین مشارکت کنند. از سوی دیگر، توکن گَس (GAS) برای پرداخت کارمزدهای تراکنش های انجام شده بر روی این شبکه استفاده می شود. کمتر پروژه ی بلاکچین دیگری یافت میشود که به اندازه ی نئو در مسیر توسعه سرمایه گذاری کرده باشدک صندوق توسعه را اداره می کنند. نوآوریِ " EcoBoost" در سال 2019 آغاز به کار کرد تا "پشتیبانی کامل از چرخه ی حیات برای پروژه های با پتانسیل بالا" را فراهم آورد. این پشتیبانی شامل کمک های بلاعوض، پشتیبانی فنی، و تبلیغ در رسانه های اجتماعی میشد.

 کوین نئو (Neo) در بازار

تا به الآن حدود 70.5 میلیون توکن نئو در گردش موجود است- و در مجموع 100 میلیون عرضه خواهد شد. توکن های نئو استخراج نمی شوند. در واقع، تمام 100 میلیون آنها هنگام راه اندازی بلاکچین تولید شده اند. این توکن ها به صورت 50/50 توزیع شدند. نیمی از آنان به شرکت کنندگان در فروش توکن اختصاص یافت و نیمی دیگر بین توسعه دهندگان و محفل اعضای نئو تقسیم شد. در آن زمان، تأیید شد که این مبالغ برای سرمایه گذاری در پروتکل بلاک چین دیگری که این سازمان از آن پشتیبانی می کند، استفاده خواهد شد. از سوی دیگر، توکن گَس حدوداً هر 20 ثانیه تولید می شود، هر زمان که بلوک جدیدی ایجاد شود. تعداد تولید این توکن ها به تدریج هر ساله کاهش می یابد. تخمین زده می شود که 22 سال طول بکشد تا کل عرضه 100 میلیون به گردش کامل درآید.

امنیت شبکه نئو چگونه تأمین میشود؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، شبکه ی نئو از الگوریتم تحمل خطای بیزانسی نمایندگی شده استفاده می کند. طبق تخمین ها، این بلاکچین قادر به پردازش هزاران تراکنش در ثانیه است. طبق بیانیه ی شرکت نئو، سازوکار بیزانسی "نمایندگی" این بلاکچین از الگوریتم تحمل خطای بیزانسی "عملی" الهام گرفته شده است. شباهت هایی بین این مکانیزم با مکانیزم گواه اثبات سهام نمایندگی وجود دارد. زیرا هر دو مکانیزم اجماع به دارندگان توکن اجازه می دهند تا نمایندگانی که تراکنش ها را پردازش میکنند رأی دهند. از طریق dBFT ، تا زمانی که حداقل دو سوم نمایندگان به اجماع برسند، بلوک ها به زنجیره بلوکی اضافه می شوند. امید می رود که این امر کمک کند تا از بدخواهانی که درصدد تضعیف روند روان شبکه هستند جلوگیری شود.

خرید ارز دیجیتال نئو

رمز ارز نئو را در اکثر صرافی های معتبر همچون بایننس خریداری کرد. البته این توکن به صورت جهانی در دسترس نیست. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی کیف پول اینترنتی مراجعه نمایید: https://factcoins.com/what-is-digital-cryptocurrency-e-wallet/  
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند

از آخرین اخبار و تحلیل های فکت کوین زودتر از همه باخبر شوید

    محل تبلیغ
    محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
    ارز معادل
    تومان

    محاسبه با مبلغ تتر : تومان