safemoon

قیمت سیف مون safemoon

SafeMoon [OLD] (safemoon) 133

سیف مون

قیمت لحظه ای سیف مون safemoon

6.319E-9$ 0%
0 تومان معادل تومانی با تتر 51,618 تومانی

آمار لحظه‌ای ارز

تغییر روزانه
0%
هفته اخیر
0.27%
یک ماه اخیر
-5.8%
یک سال اخیر
-94.02%
مارکت کپ
$277,800,683
حجم روزانه
$-14,241,412 -4.88%
کمترین قیمت
$
بیشترین قیمت
$

درباره ی سیف مون

سیف مون با نام اختصاری safemoon در حال حاضر در رتبه 133 بازار قرار گرفته است . این ارز در حال حاضر در قیمت 6.319E-9 دلار که با نرخ تتر 51,618 تومان معادل 0 تومان است در حال معامله می باشد . قیمت این ارز در طی 24 ساعت اخیر 0 درصد کاهش داشته است . بیشترین قیمت این ارز معادل 1.094E-5 دلار بوده است که نسبت به قیمت کنونی 99.94 درصد کاهش داشته است


ارز دیجیتال SafeMoon چیست؟

ارز SafeMoon یک توکن مالی غیرمتمرکز است. طبق آنچه سایت SafeMoon منتشرکرده، این پلتفرم دارای یک عملکرد سه گانه است که هرکدام شان در طول یک تراکنش اتفاق می افتد: بازتاب ( Reflection)، استخر نقدینگی اتوماتیک (LP Aquasion) و سوزاندن (Burn).

پروتکل سیف مون ترکیبی از توکونومیک لیست رویدادها  (RFI) و یک پروتکل تولید نقدینگی است. طبق آنچه که در یک مقاله آورده شده است، پروتکل سیف مون قصد دارد یک صرافی توکن غیر قابل تعویض، همچنین یک پروژه خیریه و نرم افزار آموزشی ارزهای رمزنگاری شده را را ه اندازی کند. با پروتکل سیف مون، دارندگان توکن می توانند با توجه به تعداد کوین هایی که دارند، درآمد بیشتری داشته باشند. این درآمد می تواند تا 80 درصد عملکرد سالانه برسد که در مقایسه با حساب های بهره سنتی مبلغ بسیار زیاد و قابل توجهی خواهد بود. پلتفرم سیف مون به لطف استراتژی کوین سوزی، با گذشت زمان ارزش بیشتری خواهد یافت و موجب می شود به یک ارز دیجیتال کاهش دهنده تورم تبدیل شود.

SafeMoon قصد دارد پروتکلش را توسعه دهد تا به یک بازار NFT  و سکوی راه اندازی کوین تبدیل شود  کاربران بتوانند از طریق این پلتفرم رمزارزهای خودشان را ایجاد کنند. پروتکل سیف مون به لطف محبوبیت روزافزون خود، نقشه راه بلندپروازانه ای دارد؛ می خواهد در فهرست صرافی های پیشرو لیست شود، یک صرافی غیر متمرکز راه اندازی کند و تا پایان سال 2021 سطح مشارکتش در حوزه ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

این ارز دیجیتال در هشتم مارس سال 2021 با قیمت $0.0000000010 عرضه و 777 تریلیون توکن سیف مون منتشر شد.

بینیانگذاران ارز SafeMoon

طبق آنچه در پروفایل توئیتر John Karony ارائه شده است او مدیر عامل سیف مون است.

دلایل تمایز ارز سیف مون

وایت پیپر SafeMoon به مشکل بزرگی در صنعت دیفای اشاره می کند که عبارتست از وجود درصد عملکرد بالای سالانه مزارع توکن نقدینگی (LP) که تازه واردان دسترسی آسانی به فضا ندارند.

تیم پروتکل سیف مون، قصد دارد از ایده پاداش های ثابت (مشروط کردن پاداش به حجم توکن مورد معامله) استفاده کند تا هرگونه فشاری را که ممکن است در هنگام فروختن توکن ها اتفاق بیفتد از بین ببرد. در این وایت پیپر همچنین اشاره شده است که "مکانیسم بازتاب" موجب می شود دارندگان ارز SafeMoon ارزهای خود برای مدت طلانی تری نگه داری کنند. استخر نقدینگی اتوماتیک ارز سیف مون با ارائه کف قیمت برای دارندگان این ارز دیجیتال باعث ثبات بیشتر می شود. همچنین طبق گزارش هایی که در وایت پیپر این ارز دیجیتال آمده است، استراتژی سوزاندن دستی سیف مون به دارنگان توکن سیف مون در دراز مدت کمک خواهد کرد.

تعداد ارزهای موجود در چرخه بازار

وایت پیپر ارز سیف مون گزارش هایی به شرح زیر می دهد:

تعداد 1,000,000,000,000,000 توکن عرضه شده و 223,000,000,000,000 برای توسعه دهندگان سوزانده شده و تعداد 777,000,000,000,000,در عرضه عمومی ارائه شده است.

طبق آنچه در گزارش های وایت پیپر آمده است عملکرد پروتکل سیف مون به ترتیب زیر است: برای هر تراکنش یک مالیات 10 درصدی در نظر گرفته شده است که به دو بخش تقسیم می شود: 5 درصد آن دوباره به همه دارندگان توکن در همان زمان توزیع می شود و 5 درصد دیگر نیز دوباره به دو قسمت تبدیل می شود. 50 درصد آن توسط قرارداد به ارز دیجیتال BNB فروخته می شود و نیم دیگر باقی مانده به طور خودکار با BNB ذکر شده جفت می شود و به عنوان یک جفت نقدینگی به پنکیک سواپ اضلافه می شود.

امنیت پلتفرم SafeMoon

از اکتبر سال 2021 ، ارزسیف مون در صرافی های بسیاری قابل معامله است که عبارتند از؛ PancakeSwap (V2), Decoin, PancakeSwap, Gate.io, BitMart, ZBG, BiKi, LBank, Hoo, Hotbit, MEXC, Bitbns, Bitrue, WhiteBIT, KickEX, BitForex, BHEX, Jubi and Biswap.

جفت های معاملاتی این ارز نیز بسیار هستند که برخی از آنها عبارتند از؛ SAFEMOON/WBNB، SAFEMOON/USDT، SAFEMOON/BUSD.. برای بررسی قیمت لحظه ای ارز SafeMoon می توانید از حسابگر تبادل ارز موجود در صفحه SafeMoon price page استفاده کنید. همچنین می توانید از صفحه اختصاصی مبدل ارز converter page استفاده کنید. جفت های فیات ارز سیف مون نیز عبارتند از؛ SAFEMOON/USD، SAFEMOON/GBP و SAFEMOON/EUR.

برای  اطلاعات بیشتر درمورد نحوه خرید ارز SafeMoon با ارزهای فیات می توانید از محتوای آموزشی سایت کوین مارت کپ استفاده کنید.

برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند

از آخرین اخبار و تحلیل های فکت کوین زودتر از همه باخبر شوید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

محل تبلیغ
ramzarzy
0
نظر خود را بنویسید !x