درگیری ها بین SEC و ریپل بالا گرفت
0

درگیری ها بین SEC و ریپل بالا گرفت

بازدید : 1446

گزیده خبر:

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، با مخالفت با مداخله هولدرهای XRP در پرونده Ripple صورت جلسه دیگری را تنظیم کرده است. این اداره اعلام کرده است که حضور آنها نمی توانند به دادگاه کمکی کند چرا که منافع هولدرها و متهمین یکی بوده و آنها اقلیت این جامعه هستند. وکیل متقاضیان جان دیتون نیز به جرم حمله به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا متهم شده است.

بالا گرفتن درگیری های ریپل و SEC

به گزارش U.today ، این کمیسیون گفت:

” وکیل متقاضیان ،علنا به SEC و کارکنان آن حمله کرده و از الفاظ رکیک و خشونت فیزیکی استفاده کرده است.”

در پاسخ اولیه، SEC به دو مورد از رفتارهای خوشونت آمیز دیتون در تاریخ های سوم و دوازدهم، اشاره کرد:

در پاسخ به گزارشی حول کشف اختلافات، دیتون در 12 مارس 2021 توییت کرد:

“برای مبارزه با یک قلدر فقط یک راه وجود دارد. یک مشت خرج اون احمق گنده کنید. به زودی با هم روبرو میشویم SEC .”

در تاریخ 3 مارس 2021، دیتون ویدئویی را منتشر کرد که بررسی های رئیس کلیتون را به تمسخر گرفته. این ویدو شامل اظهارات توهین آمیزی بود که در آن کلیتون یک فرد معتاد است که برای هوشیاری باید به او سیلی زد.

SEC همچنین اظهار داشت که متقاضیان در تلاشند درگیری های پرونده ریپل را گسترش بدهند. قبلاً ذکر شده بود که اعمال فشار و دخالت باعث میشود رگلاتورها ، کنترل خود را از دست بدهند و این به نفه انها خواهد بود.

در مقابل ، متقاضیان ادعا میکنند ،SEC دیتون را یک نظریه پرداز نامتعادل ،خیانتکار میخواند. این مشاور اعمال خشونت را انکار میکند ، و اظهارات فوق را شوخی میخواند.اینکه SEC از اظهارات فوق استفاده کند و وکیل دیتون را به ترویج خشونت یا مصرف متهم کند ناراحت کننده و رقت انگیز است.

SEC ، به این امید که این جریانات تأثیر منفی بر درخواست مداخله بگذارد، به دیتون اتهاماتی را وارد کرده است. علاوه بر این ، دارندگان XRP تأکید می کنند که “منافع مشترک قابل توجهی” در پرونده دارند ، اما Ripple به اندازه کافی به این اهداف بها نمی دهد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x