بر اساس حکم دادگاه، کوین های هک شده بیت کوین اس وی قابل انتقال نخواهند بود
0

بر اساس حکم دادگاه، کوین های هک شده بیت کوین اس وی قابل انتقال نخواهند بود

بازدید : 1319

فکت کوینز: بسیاری از صرافی های برجسته با حذف بیت کوین اس وی از لیست معاملاتیشان دیگر به این ارز دیجیتال توجهی نکردند. با این حال، صرافی بیت مارت چنین نکرد. مالک صرافی در طول چند ماه گذشته به طور مداوم در دادگاه تلاش کرد تا از انتقال کوین های هک شده در تاریخ 9 ژوئیه جلوگیری کند.

حکم دادگاه برای جلوگیری از انتقال کوین های هک شده

به گزارش دیکریپت و بر اساس حکم اخیر دادگاه منطقه ای آمریکا، هکرهای بیت کوین اس وی که نام آنها به طور عمومی منتشر نشده و از اسناد دادگاه نیز حذف شده است نخواهند توانست کوین های هک شده را منتقل کنند. این درخواست پس از عدم پاسخگویی متهمان توسط قاضی آلیسون جی ناتان پذیرفته شد.

در ماه ژوئیه صرافی بیت مارت به این موضوع اشاره کرد که 43 نفر از کاربرانش هنگام حمله هکرها به شبکه بیت کوین اس وی تحت تأثیر منفی قرار گرفتند. حمله هکری که در نهایت به سازماندهی مجدد تراکنش ها و دابل اسپندینگ منتهی شد.

بیشتر بخوانید: بیت کوین اس وی (Bitcoin SV) بار دیگر مورد حمله 51 درصدی قرار گرفت

بر اساس پرونده، هکرها بلافاصله پس از هک شروع به انتقال دارایی ها میان صرافی های مختلفی چون بایننس و هیوبی کردند. اما صرافی بیت مارت تصمیم گرفت تا 92 حساب مرتبط با این کلاهبرداری را مسدود کند.

بیت کوین اس وی، هارد فورک هارد فورک بیت کوین!

بیت کوین اس وی که توسط کریگ رایت هدایت می شود، فورکی از بیت کوین کش است که خود فورکی از بیت کوین محسوب می شود. هر دو این ارزها پس از اختلاف بر سر اندازه بلاک ها بوجود آمدند. بیت کوین کش معتقد بود اندازه بلاک ها بایستی بزرگتر باشد تا تراکنش های بیشتری را تسهیل کند و یک ارز دیجیتال همانند پول نقد عمل کند. پس از بوجود آمدن بیت کوین کش، برخی افراد همچون کریگ رایت استدلال کردند که بیت کوین کش به اندازه کافی در این مسیر به جلو نرفته و در نهایت منجر به ساخت بیت کوین SV شد.

یک نقطه ضعف احتمالی در اندازه بلاک های بزرگتر، کاهش امنیت است چرا که به منابع بیشتری نیاز است و بنابراین هزینه بیشتری برای اجرای شبکه نیاز دارد. علاوه بر این امکان متمرکزتر شدن وجود دارد. در بلاک چین ها تمرکززدایی یک ویژگی امنیتی است که از حملات واحد به شبکه ها جلوگیری می کند. در واقع همین نگرانی های امنیتی باعث شد تا بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال BSV را از لیست احتمالی خود خارج کنند تا مبادا در ضررهای احتمالی قرار گیرند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x