سرمایه 1.1 میلیون دلاری پروتکل دیفای کریپشن نتورک (CNT)
0

سرمایه 1.1 میلیون دلاری پروتکل دیفای کریپشن نتورک (CNT)

بازدید : 1939

گزیده خبر:

کریپشن نتورک (CNT)، استارتاپی است که قصد ایجاد زیرساخت های دیفای در شبکه Polygon (شبکه Matic قبلی) را دارد. این شرکت اخیرا نتایج دور جذب بودجه خود را به اشتراک گذاشته است.

Cryption Network، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز که برای سرمایه گذاری های خرد طراحی شده است، دوره استراتژیک جذب سرمایه را کامل می کند.

1.1 دلار سرمایه پروتکل Cryption Network

طبق گزارش U.Today ، شرکت CNT آخرین دوره جذب سرمایه خود را با موفقیت به پایان رساند. تعدادی از سرمایه گذاران علاقمند به صنعت کریپتو، مثل Master Ventures، CMS Holdings ، GravityX Capital Ascensive Assets ، X21 Digital و AU21 ، به جمع آوری این بودجه کمک کرده اند.

علاوه بر این ، این دور توسط تیم های مشهور بلاکچین و سرمایه گذاران فرشته حمایت شد. ساندیپ نايوال، بنیانگذار Polygon Network و مدیر عامل شرکت Fetch.ai هومایون شیخ، از حمایت کنندگان این پروژه هستند.

سرمایه خالص جمع آوری شده بالغ بر،1 میلیون و 100 هزار دلار بود. تجاس چتنیس، مدیر عامل CNT، این نقطه عطف را شاخصی از قابل مشاهده بودن و شناسایی بودن این پروژه در فضای دیفای تلقی میکند.

“نتایج حاصل نشان دهنده، مورد اعتماد بودن پروژه ما نزد جامعه کریپتو است. همچنین هدف ما برا ترقی کریپشن نتورک و فضای دیفای را، تایید میکند. ما مفتخریم که چنین تقاضای بی سابقه ای را از سوی سرمایه گذاران برای پشتیبانی از این اکوسیستم دریافت کرده ایم.”

اکنون دارایی اصلی این پروژه، CNT، در معرض عرضه اولیه دیفای و عرضه اولیه کوین گسترده ای قرار گرفته است.

اکوسیستم خرد در شبکه پولیگون (MATIC)

کریپشن نتورک CNT، بر ایجاد زیرساختی که به همه ی کاربران خرد دیفای اجازه میدهد تا از قابلیت های شبکه پولیگون (MATIC) استفاده کنند، متمرکز شده است.

رشته این محصولات شامل PolyDEX صرافی غیرمتمرکز بومی چند پولیگون، ماژول ییلد فارمینگ، الاستیک فارمینگ و چارچوب بازارهای پیش بینی است. همچنین، این پروژه ابزارهای NFT گرایی را نیز راه اندازی کرده است.

Cryption Network، اپلیکیشن هایی را برای مصرف کنندگان اصلی با سیستم‌عامل های İOS و اندروید طراحی کرده است. طراحی آن قابلیت همکاری اتریوم (ETH) و پولیگون (MATIC) را به رخ میکشد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x