تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال در تیک تاک ممنوع شد
0

تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال در تیک تاک ممنوع شد

بازدید : 1205

گزیده خبر:

به گزارش کوین تلگراف، شبکه اجتماعی تیک تاک دیروز اعلام کرد که انتشار برخی از تبلیغات از جمله تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال در این پلتفرم دیگر مجاز نبوده و ممنوع است. تیک تاک یکی از برترین پلتفرم‌ها در زمینه تبلیغ دوج کوین بود و این بدان معنی است که دیگر پستی در رابطه با دوج کوین یا سایر میم کوین‌ها در این پلتفرم ویدیویی مشاهده نخواهیم کرد.

ممنوعیت تبلیغات ارزهای دیجیتال در تیک تاک

دستورالعمل‌های جدید تیک تاک کاربران را از ارسال محتوای تبلیغاتی مربوط به محصولات مالی فارغ از موقعیت جغرافیایی آن تبلیغ منع می‌کند. بر اساس این سیاست جدید، تبلیغات تمامی خدمات و محصولات مالی در سرتاسر جهان در این پلتفرم ممنوع است.

تیک تاک در سال 2020 به بستری مهم برای افزایش هیجان پیرامون دوج کوین تبدیل شد. در طول یک سال اخیر، کاربران فیلم‌های مرتبط با دوج کوین را به اشتراک می‌گذاشتند تا افراد بیشتری به این سمت سوق داده شوند. سایر رسانه‌های اجتماعی چون ردیت نیز در ماه‌های اخیر میزبان بحث‌هایی در رابطه با بازارهای مالی بوده‌اند. علاوه بر این، بسیاری از میم کوین‌ها از جمله توکن شیبا نیز از تیک تاک به عنوان سکوی پرتابی برای افزایش محبوبیت استفاده کردند.

مطلب مفید: ماشین حساب ارز دیجیتال

مارتین بامفورد از شرکت Informed Choice معتقد است این اقدام تیک تاک، با هدف از بین بردن محتواهای دارای لینک‌های معرف صورت گرفته است. وی افزود:

«ما تعداد زیادی محتوای مارک‌دار در این پلتفرم مشاهده می‌کنیم که معمولاً تحلیلگرانی ضعیف دنبال کنندگان خود را به کسب ثروت زیاد وعده می‌دهند. با این حال، این افراد سود خود را از طریق ثبت نام کاربران با لینک معرف کسب می‌کنند.»

هنوز مشخص نیست که آیا ممنوعیت‌های کنونی در مورد همه بحث‌های مربوط به محصولات مالی اعمال می‌شود یا فقط آنهایی که ماهیتی تبلیغاتی دارند ممنوع خواهند بود. گوگل نیز استفاده از گوگل ادز را برای ارزهای دیجیتال در سال 2018 ممنوع کرد با این حال، بخشی از این ممنوعیت‌ها را منوط به شرایط خاصی در سال جدید برداشت.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x