تحلیل و بررسی ارزهای دیجیتال

بازدید : 2183

در این ویدیو به تحلیل و بررسی ارزهای دیجیتال می پردازیم.

تحلیل بیت کوین

بازار امروز به دلیل ریزش قیمت و شرایط خطرناک بیت کوین شرایط مساعدی نداشت.
پس از ریزش ، مجددا به حمایت قبلی واکنش نشان داد و می توان انتظار تشکیل یک الگوی double bottom در همین خط حمایت برای بیت کوین داشت.

در صورتی که موفق به شکست استاتیک 58300 دلار شود می توان انتظار رشد تا قیمت 59300 دلار را برای بیت کوین متصور بود.
این رشد در صورتی که محقق شود می توان انتظار یک رشد بسیار مناسب برای سایر ارزها انتظار داشت.

 

تحلیل بایننس کوین

در تحلیل هایی که در کانال تلگرام منتشر می شد تاکید کرده بودیم که BNB در صورت شکست سقف خود می تواند رشد بسیار خوبی داشته باشد.

بایننس کوین پس از شکست سقف مثلث و پولبک به سقف مثلث رشد مناسبی داشت .

در ادامه همراه با ریزش بیت کوین یک ریزشی را تجربه کرد ولی با توجه به چارتی که در تصویر زیر مشاهده می کنید پس از شکست سقف می توان انتظار یک رشد خوب تا قیمت 390 دلار را برای این ارز  به راحتی در نظر داشت.

 

تحلیل لینک

لینک نیز در یک مثلث قرار داشت و پس از شکست این مثلث یک پولبک داشت که توسط خط روند صعودی و حمایتی استاتیک بسیار معتبری که وجود داشت حمایت شد و در صورت حفظ این خط روند و عدم ریزش بیت کوین می توان انتظار یک رشد خوبی برای این ارز نیز در نظر داشت. اگر میخواهید خرید کنید دو خط روند را حتما در نظر بگیرید. که بسیار اهمیت دارد.

تحلیل اتریوم

اتریوم در این ریزش بیسار خودش را حفظ کرده و شرایط قابل قبول تری داشته. بعد از شکست به یکی از تارگت ها رسید، تارگت دوم که نزدیک به 2200 بود. به دلیل ریزش بازار هنوز نرسیده. حالا باید ببینیم عکس العمل بازار دقیقا میخواهد به چه شکل باشه. میتونه یک بار دیگه حرکت کنه یا نه. توی ریزش امروز باز توی prz عکس العمل نشون داد و ریزش را ادامه نداد. اگر این محدوده را حفظ کند. هدف بعدی در بازه ی کوتاه مدت قیمت 2200 دلار است. هرچند که تازه شروع روند است.

 

تحلیل لایت کوین

لایت کوین در یک مثلث است و منتظر یک شکست هستیم که احتمالا این شکست از سقف انجام بشه. در صورتی که سقف شکسته شود. هدف اول 230 دلار و در انتها 250 تا 270 هم حرکت میکند. باز هم یادآور می شویم که تازه داریم وارد آلت سیزن می شویم.

برای آشنایی بیشتر با آلت کوین ها با ماهمراه باشید. در مقالات بعدی بیشتر در زمینه ی آلت کوین ها و آلت سیزن صخبت میکنیم.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x