بیت کوین تا سال 2040 به رایج ترین ارز جهانی تبدیل خواهد شد
0

بیت کوین تا سال 2040 به رایج ترین ارز جهانی تبدیل خواهد شد

بازدید : 1448

فکت کوینز: اخیرا در یک نظرسنجی تعدادی از متخصصان در حوزه رمزنگاری و مالی اظهار داشتند که تا سال 2040 بیت کوین به رایج ترین ارز جهانی تبدیل خواهد شد. این بدین معنا است که افت قیمت های اخیر این ارز تاثیری بر دیدگاه متخصصین نداشته است.

بیت کوین در 20 سال آینده رایج ترین ارز جهانی خواهد بود

به گزارش کوین تلگراف در نظرسنجی جدیدی که پلتفرم Finder.com راه انداخته است، بیت کوین تا پایان سال 2040 از ارز فیات یا ارز بانکهای مرکزی پیشی خواهد گرفت. علی رغم اینکه این نظرسنجی در مقیاس کوچکی صورت گرفته است Finder.com می گوید:

این گزارش طبق نظر 42 متخصص رمزنگاری تهیه شده است. نتایج نشان می‌دهد که 50٪ افراد منتظر پیشی گرفتن بیت کوین از منابع مالی جهانی( hyperbitcoinization) هستند. یک سوم شرکت کنندگان معتقدند که این رویداد قبل از سال 2035 رخ خواهد داد. در حالی که 44٪ پیش بینی می کنند بیت کوین هرگز به رایج ترین ارز جهانی تبدیل نخواهد شد.

به گفته شرکت کنندگان قانونی شدن بیت کوین در السالوادور آغاز کننده پذیرش BTC به عنوان ارز اصلی توسط کشورهای در حال توسعه است. 33٪ انتظار دارند که رمزارز پیشرو طی 10 سال آینده به رایج ترین شکل پول در کشورهای در حال توسعه تبدیل شود. 21 درصد دیگر معتقدند که ما شاهد پذیرش BTC خواهیم بود اما این پروسه 10 سال یا بیشتر طول میکشد.

مطلب مفید: استخراج بیت کوین باز هم آسان تر شد؛ 5 درصد افت در سختی استخراج

موضوعی که متخصصان بر آن اتفاق نظر دارند نگرانی های زیست محیطی پیرامون استخراج بیت کوین است. 93٪ از افراد انتظار دارند که بحث انرژی سبز همچنان به ضرر بیت کوین باشد. 31٪ نیز معتقدند که مصرف انرژی به طور قابل توجهی بر قیمت تاثیر گذار است. با این حال، نیمی از کارشناسان موافق استفاده از مدل اثبات سهام سازگار با محیط زیست و کارآمدی آن نیستند. 66٪ مدل اثبات کار را کارآمد میدانند.

در یک مصاحبه اختصاصی رئیس Kraken دن هلد، اظهار داشت، بیت کوین در کشورهای در حال توسعه از آن نظر اهمیت دارد که به طور عمده برای جلوگیری از سرکوب عقاید استفاده میشود. در حالی که در جهان غرب BTC مانعی است در برابر چاپ پول توسط بانک های مرکزی.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x