صنعت رمزنگاری در معرض خطر است، رای مجلس سنا چه خواهد بود؟
0

صنعت رمزنگاری در معرض خطر است، رای مجلس سنا چه خواهد بود؟

بازدید : 1190

فکت کوینز: سناتور سینتیا لومیس متعهد به مبارزه برای اصلاحیه مطلوب جامعه رمزنگاری است. با این حال کمبود وقت برای تصویب آن خطرساز خواهد بود. خطر در کمین صنعت رمزنگاری است.

صنعت رمزنگاری در معرض خطر است

چاک شومر، رهبر اکثریت سنای آمریکا پس از متوقف کردن رای گیری برای هرگونه اصلاح بیشتر لایحه زیرساخت، با خشم جامعه رمزنگاری روبرو شد. سناتور تد کروز (R-TX) ادعا میکند که صنعت رمزنگاری در معرض خطر بزرگی قرار دارد. وی افزود:

تایید و ادامه دادن طبق متن اولیه این لایحه میلیاردها دلار خسارت به صنعت نوپای رمزنگاری وارد میکند.

صنعت کریپتو امشب به فنا رفت.

در مورد هزینه ها یک اختلاف نظر حزبی وجود دارد، بنابراین دموکرات ها با اصلاحات بیشتر مخالفت کردند. این بدان معناست که به اصلاحیه وایدن و اصلاحیه ی کروز رای منفی داده میشود. یعنی لغو کلی قوانین جدید رمزنگاری.

بیشتر بخوانید: سناتور آمریکایی نسبت به تصویب قانون مالیات برای ارزهای دیجیتال هشدار داد

در حالی که به نظر می رسد هنوز مذاکرات در جریان باشند، جری بریتو، مدیر اجرایی Coin Center اظهار دارد، احتمال تغییر موضع خشن این لایحه بسیار پایین است.

طبق گزارش یوتودی فرایند تصویب طرح زیرساخت 1 تریلیون دلاری فدرال متوقف شده است. بر اساس این گزارشات اعمال قوانین شدید در مورد واسطه های رمزنگاری و نحوه کار آنها دلیل این توقف بوده است.

چندین اصلاحیه رقابتی برای نجات این صنعت پیشنهاد شده است. طرح پیشنهادی سناتور پاتریک تومی (R-PA)، ران وایدن (D-OR) و سینتیا لومیس (R-WY) محبوب ترین آنها بود. سناتور راب پورتمن (R-OH)، که قانون مالیاتی بحث برانگیزی را ارائه کرده، تایید کرد این طرح شامل ماینرها، سهامداران، توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار و همچنین اعتبارسنجان نمی شود.

لومیس در توییت طولانی که منتشر کرد اظهار داشت، مجلس سنا تلاش میکند شومر را برای بررسی مجدد این اصلاحیه متقاعد کند. با این حال، سناتورهای دوستدار صنعت رمزنگاری ممکن است زمان کافی نداشته باشند زیرا رای گیری درباره این اصلاحیه باید صبح سه شنبه انجام شود.

بیشتر بخوانید: چطور با کامپیوتر شخصی بیت کوین استخراج کنیم؟ +ویدئو

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x