تحلیل هفتگی اتریوم، چین لینک و ایاس 99/9/9

بازدید : 3508

در این ویدئو به تحلیل هفتگی اتریوم، چین لینک و ایاس می پردازیم. می توانید تحلیل های قبلی را از قسمت ویدئو ها مشاهده کنید.

تحلیل ارز لینک(LINK) :

طبق تحلیل قبلی که از ارز لینک داشتیم ، لینک پس از برخورد به سقف کانال ریزش شدیدی داشت. بعد از آن در کف کانال باز هم حمایت شد . اما در محدود 14 دلار یک مقاومت سر راه خود داشت و شروع به ریزش کرده است. علت این ریزش را می توان نزول بیت کوین دانست.

تحلیل هفتگی چین لینک

اگر روند صعودی ادامه داشته باشد ، احتمالا قیمت به سقف کانال خواهد رسید . اما اگر روند نزولی را در پیش بگیرد یکی از نقاط حمایتی کف کانال است .نقطه 13 دلار یکی از مهمترین نقاط حمایتی در ارز لینک است.

تحلیل اتریوم(ETH):

اتریوم یکی از ارزهایی است که در این مدت بسیار جنجالی شده است.اتریوم توانسته با موج نسبتا قوی تر از قبل رشد کند.برای تعیین سقف و هدف قیمتی از فیبوناچی پروجکشن استفاده می کنیم.تارگت نهایی ما در حدود 720 دلار است .

تحلیل هتگی اتریوم

اما محدوده 620 دلار یک سقف بسیار مهم است که در حال حاضر هنوز نتوانسته این محدوده را بشکند و به سمت بالا برود.اگر بتواند این مقاومت را بشکند تا 700 دلار به راحتی صعود خواهد داشت.

تحلیل  ارز ایاس(EOS):

همانطور که در چارت مشاهده می کنید ارز ایاس در محدوده 4 دلار یک سقف مهم دارد.و در موج قبلی هم قیمت به این سقف رسیده و ریزش داشته است. هر بار فاصله سقف ها کمتر می شود. پس احتمال اینکه سقف های بالاتری رو ببیند وجود دارد.

تحلیل ایاس

برای بلندمدت قیمت سطوح 5 و 6 دلار را خواهد دید.

تذکر: تحلیل های فکت کوینز صرفا جهت اطلاع رسانی قیمت ارزهای دیجیتال می باشد .این تحلیل ها به صورت رایگان برای عموم در سایت فکت کوینز و شبکه های اجتماعی آن نظیر اینستاگرام و آپارات قرار می گیرد جنبه  سیگنال برای خرید یا  فروش ندارد.

تحلیل هفتگی اتریوم، چین لینک و ایاس را دنبال کنید.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و دنبال کردن اخبار رمزارزها به قسمت اخبار سایت فکت کوینز مراجعه فرمایید.

مشاهده ویدئوهای بیشتر در آپارات

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x