تحلیل هفتگی اتریوم، چین لینک و ایاس 99/9/9

بازدید : 1611

در این ویدئو به تحلیل هفتگی اتریوم، چین لینک و ایاس می پردازیم. می توانید تحلیل های قبلی را از قسمت ویدئو ها مشاهده کنید.

تحلیل ارز لینک(LINK) :

طبق تحلیل قبلی که از ارز لینک داشتیم ، لینک پس از برخورد به سقف کانال ریزش شدیدی داشت. بعد از آن در کف کانال باز هم حمایت شد . اما در محدود 14 دلار یک مقاومت سر راه خود داشت و شروع به ریزش کرده است. علت این ریزش را می توان نزول بیت کوین دانست.

تحلیل هفتگی چین لینک

اگر روند صعودی ادامه داشته باشد ، احتمالا قیمت به سقف کانال خواهد رسید . اما اگر روند نزولی را در پیش بگیرد یکی از نقاط حمایتی کف کانال است .نقطه 13 دلار یکی از مهمترین نقاط حمایتی در ارز لینک است.

تحلیل اتریوم(ETH):

اتریوم یکی از ارزهایی است که در این مدت بسیار جنجالی شده است.اتریوم توانسته با موج نسبتا قوی تر از قبل رشد کند.برای تعیین سقف و هدف قیمتی از فیبوناچی پروجکشن استفاده می کنیم.تارگت نهایی ما در حدود 720 دلار است .

تحلیل هتگی اتریوم

اما محدوده 620 دلار یک سقف بسیار مهم است که در حال حاضر هنوز نتوانسته این محدوده را بشکند و به سمت بالا برود.اگر بتواند این مقاومت را بشکند تا 700 دلار به راحتی صعود خواهد داشت.

تحلیل  ارز ایاس(EOS):

همانطور که در چارت مشاهده می کنید ارز ایاس در محدوده 4 دلار یک سقف مهم دارد.و در موج قبلی هم قیمت به این سقف رسیده و ریزش داشته است. هر بار فاصله سقف ها کمتر می شود. پس احتمال اینکه سقف های بالاتری رو ببیند وجود دارد.

تحلیل ایاس

برای بلندمدت قیمت سطوح 5 و 6 دلار را خواهد دید.

تذکر: تحلیل های فکت کوینز صرفا جهت اطلاع رسانی قیمت ارزهای دیجیتال می باشد .این تحلیل ها به صورت رایگان برای عموم در سایت فکت کوینز و شبکه های اجتماعی آن نظیر اینستاگرام و آپارات قرار می گیرد جنبه  سیگنال برای خرید یا  فروش ندارد.

تحلیل هفتگی اتریوم، چین لینک و ایاس را دنبال کنید.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و دنبال کردن اخبار رمزارزها به قسمت اخبار سایت فکت کوینز مراجعه فرمایید.

مشاهده ویدئوهای بیشتر در آپارات

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x