هرج و مرج در صنعت رمزنگاری: کاخ سفید با اصلاحیه قوانین مالیاتی موافقت کرد

هرج و مرج در صنعت رمزنگاری: کاخ سفید با اصلاحیه قوانین مالیاتی موافقت کرد
0
بازدید : 2381

فکت کوینز: کاخ سفید اصلاحیه جدید قوانین مالیاتی رمزارزها را تایید کرده است. این اصلاحیه توسط سناتورها، مارک وارنر (D-VA) و راب پورتمن (R-OH) پیشنهاد شده و صنعت رمزنگاری را ویران خواهد کرد.

موافقت کاخ سفید با اصلاحیه قوانین مالیاتی 

این بازنویسی بخاطر اینکه تنها به استخراج اثبات کار و فروشندگان نرم افزار و سخت افزار ارزهای دیجیتال مجوز داده است مورد انتقاد گسترده قرار گرفته.

طبق گزارش یوتودی، مفاد بحث برانگیز لایحه زیرساخت، که در ابتدا توسط پورتمن پیشنهاد شد، میتواند با گسترش تعریف واژه واسطه و اعمال قوانین مالیاتی شدید، همه نهادهای رمزنگاری شده را تحت تأثیر قرار دهد. لایحه زیرساخت از طریق افزایش مالیات تراکنش های رمزنگاری و اعمال قوانین جدید برای واسطه ها به دنبال جذب 28 میلیارد دلار بوجه مورد نیاز برای این طرح است.

سناتورها پاتریک تومی (R-PA) ران وایدن (D-OR) و لومیس به طور مشترک یک ممنوعیت قانونی را پیشنهاد کردند که از ماینرها و توسعه دهندگان نرم افزار محافظت میکند.

با این حال ، کاخ سفید از طرح وارنر و پورتمن حمایت کرد و مدعی شد که این طرح تعادل مناسبی را ایجاد میکند. همچنین گامی مهم در جهت ارتقا قوانین مالیاتی خواهد بود.

پس از اینکه مقامات در جلسه پنجشنبه شب به نتیجه ای نرسیدند، مجلس سنای آمریکا روز شنبه مجدداً به منظور ادامه کار بر روی لایحه زیرساخت ها تشکیل جلسه میدهد.

شکافی درون جامعه

بسیاری از اعضای جامعه رمزنگاری از دولت جو بایدن بخاطر جبهه گیری در این بحث انتقاد کردند. استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، ادعا میکند:

اصلاح قوانین رمزنگاری باید blockchain agnostic باشد و افزود که دولت نباید برنده و بازنده انتخاب کند.

سناتورها ران وایدن ، لومیس و تومی یک اصلاحیه بسیار کاربردی را برای لایحه زیرساخت که پروتکل آگنوستیک است ارائه کردند. همانطور که سالهاست می گوییم ، دولت نباید در صنعت رمزنگاری (یا هر فناوری در این زمینه) برنده و بازنده انتخاب کند.

با این حال، وایدن نیز از سمت جامعه بیت کوین مورد انتقاد قرار گرفته است. چرا که باور دارد مدل اثبات کار مخرب ترین نوع تکنولوژی رمزنگاری است و بر آب و هوا تاثیر بدی دارد.

مطلب مفید: الگوریتم اثبات کار یا Proof of Work چیست؟ +ویدئو

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x