ریک ادلمن، تحلیلگر معروف دوج کوین را «پسر بد» دنیای ارزهای دیجیتال خواند
0

ریک ادلمن، تحلیلگر معروف دوج کوین را «پسر بد» دنیای ارزهای دیجیتال خواند

بازدید : 1933

گزیده خبر:

به گزارش کریپتواسلیت، ریک ادلمن، مشاور مالی و تحلیلگر بازار در مصاحبه‌ای با یاهو فایننس ضمن انتقاد از دوج کوین (Doge) آن را پسر بد ارزهای دیجیتال خواند.

علیرغم عملکرد بهتر دوج کوین نسبت به پادشاه ارزهای دیجیتال، این ارز همچنان در متقاعد کردن منتقدینش ناتوان مانده است. انتقادهای اصلی علیه دوج به اصول فاندامنتال ضعیف این پروژه برمی‌گردد.

بااین‌حال، علیرغم اینکه از دوج انتقاد می‌شود، این ارز دیجیتال طرفداران زیادی دارد و محبوبیت آن کاملاً مشخص است.

مردم هنوز برای ارزهای دیجیتال آماده نیستند

ادلمن در این مصاحبه به تمجید از فناوری بلاک چین پرداخت. به عقیده وی، دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین تأثیرگذارترین نوآوری از زمان ساخت اینترنت هستند.

بااین‌حال، اکثر مشاوران مالی در فهم این موضوع گویا ناتوان‌اند. ادلمن برای توضیح این موضوع یک تضاد به کار برد. به عقیده وی، هرچه یک مشاوره مالی باتجربه‌تر و دارای تحصیلات مالی بیشتری باشد، درک آنها از ارزهای دیجیتال دشوارتر خواهد بود.

وی افزود:

هرچه تجربه و استعداد شما بیشتر باشد و مدارک دانشگاهی شما بالاتر باشد، دشوارتر بیت کوین را خواهید پذیرفت.

دوج کوین به اعتبار ارزهای دیجیتال آسیب می‌زند

ادلمن یکی از حامیان متنوع سازی سبد سرمایه است. ازآنجاکه ارزهای دیجیتال هیچ ارتباطی با سیستم سرمایه‌گذاری قدیمی ندارند، وی معتقد است که داشتن مقداری از آنها می‌تواند سودمند باشد. وی در این رابطه اظهار داشت:

بله وقت آن است که تشخیص دهیم بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال به‌طورکلی با سهام، اوراق قرضه، املاک، مستغلات و سایر کلاس‌های دارایی بی‌ارتباط‌اند. این موضوع آنها را به عنوان یک سرمایه‌گذاری ایدئال برای پورتفولیوهای متنوع تبدیل می‌کند.

زمانی که از ادلمن در این مصاحبه در رابطه با دوج کوین سوال شد، وی اظهار داشت که این ارز به جنبش ارزهای دیجیتال آسیب خواهد زد. وی افزود:

دوج کوین پسر بد ارزهای دیجیتال است و من به‌شدت مخالف این کوین الهام گرفته از سگ هستم چراکه به‌عنوان یک شوخی اختراع شده است. دوج کوین جدی نبوده و هیچ استفاده‌ای ندارد. این چیزی نیست که در ایجاد اعتبار و مشروعیت در بازارهای مالی به درد جامعه رمزارزها بخورد.

به عقیده ادلمن، دوج کوین یک مد زودگذر است و تفاوت زیادی میان این ارز با بیت کوین و اتریوم وجود دارد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x