دیوید گوخستین: بیت کوین به 80 هزار دلار خواهد رسید
0

دیوید گوخستین: بیت کوین به 80 هزار دلار خواهد رسید

بازدید : 1363

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، دیوید گوخستین، مدیرعامل شرکت «PAC Protocol» اخیراً در حساب توییتری خود در رابطه با وضعیت کنونی بیت کوین صحبت کرد. به عقیده وی، بیت کوین در گام بعدی به 80 هزار دلار خواهد رسید. علاوه بر این، وی معتقد است ارزهایی چون XRP روزی به جایگاه اصلی خود خواهند رسید.

دیوید گوخستین نسبت به آینده پادشاه ارزهای دیجیتال امیدوار است

گوخستین معتقد است اصلاح قیمت کنونی بازار برای ادامه مسیر و صعود بیشتر ضروری بوده است. به عقیده وی، پادشاه ارزهای دیجیتال در قدم بعدی به 80 هزار دلار خواهد رسید.

در زمان نگارش این خبر، هر واحد بیت کوین با 2 درصد کاهش در کانال 32 هزار دلار معامله می‌شود. به نظر می رسد که این کاهش قیمت ارتباط تنگاتنگی با اوج گیری نرخ تورم در آمریکا داشته باشد. بر اساس آمار، شاخص قیمت مصرف کننده در ایالات متحده آمریکا با 0.9 درصد افزایش نسبت به ماه گذشته به 5.4 درصد رسیده است. جالب است بدانید این سطح از سال 1981 تا بدین جای کار دیده نشده بود.

بیشتر بخوانید: بیل میلر: ادامه یافتن عملکرد بیت کوین به عنوان مخزن ارزش مشخص نیست

با این حال، گوخستین باز هم از بیت کوین حمایت می کند. به عقیده وی، بیت کوین به منظور عالی سازی جهانی به وجود آمده و ابزاری برای پس انداز است.

علاوه بر طرفداری از بیت کوین، این فعال بازار ارزهای دیجیتال یکی از منتقدین سیستم مالی کنونی و بانک ها به شمار می رود. به عقیده گوخستین، بانک ها خودشان به بازار ارزهای دیجیتال وارد شده اند و از مشتریان خود می خواهند که از این بازار فاصله بگیرند.

فارغ از بیت کوین، گوخستین بارها از دنبال کنندگان خود خواسته است که از ارزهایی چون لایت کوین و دیجی بایت برای تراکنش های سریع خود استفاده کنند. علاوه بر این، وی معتقد است ارزهایی چون XRP که از آنها انتقادهای زیادی می شود روزی جایگاه خود را پیدا خواهند کرد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x