ارزش کل قفل‌شده در صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ از یک میلیارد دلار فراتر رفت
0

ارزش کل قفل‌شده در صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ از یک میلیارد دلار فراتر رفت

بازدید : 1312

گزیده خبر:

به گزارش کوین تلگراف، تنها 24 ساعت پس از راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ، ارزش کل قفل‌شده در این صرافی از یک میلیارد دلار فراتر رفت. همچنین پس از راه‌اندازی، شاهد افزایشی مقطعی در گس اتریوم بوده‌ایم.

توکن شیبا اینو

دوج کوین به ما ثابت کرد که حتی پروژه‌ای با پشتوانه شوخی، می‌تواند در فضای ارزهای دیجیتال به محبوبیت برسد. محبوبیت دوج کوین و موفقیت آن راه را برای ورود ارزهای دیجیتال الهام گرفته از حیوانات مختلف باز کرد.

یکی از این ارزهای دیجیتال توکن شیبا اینو است. توکنی که از خود تحت عنوان قاتل دوج کوین یاد می‌کند و به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. با این حال، شیبا بخش زیادی از توجهی که به آن معطوف شده را مدیون ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم است. بوترین در ماه مه تصمیم گرفت تا بیش از یک میلیارد دلار توکن شیبا موجود در کیف پولش را به موسسه خیریه‌ای در هندوستان اختصاص دهد.

در حالی که بسیاری از تحلیلگران معتقد بودند که شیبا نیز همانند سایر میم کوین‌هایی که اوج گرفتند و سقوط کردند نابود خواهد شد، شیبا قدم بزرگ دیگری در بازار ارزهای دیجیتال برداشت و صرافی غیرمتمرکز خود با نام شیبا سواپ را راه‌اندازی کرد.

مطلب بیشتر: صرافی غیرمتمرکز شیبا اینو، Shiba Swap به طور رسمی راه اندازی شد

افزایش گس اتریوم پس از راه‌اندازی شیبا سواپ

پس از راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز شیبا سواپ در تاریخ 6 ژوئیه، هیجان در جامعه شیبا اوج گرفت. گس اتریوم که پس از به‌روزرسانی برلین در سطوح پایینی قرار داشت، پس از این راه‌اندازی دوباره افزایش یافت. مطلبی که جو مک کان، تریدر مطرح ارزهای دیجیتال در توییتر آن را عنوان کرد. با این حال، گس اتریوم دوباره به سطوح پایین خود بازگشت و به کمترین میزان خود در یک سال اخیر رسید.

بر اساس داده‌های Etherscan، از نظر میزان گس، شیبا سواپ اکنون در رتبه اول قرار دارد.

ارزش کل قفل‌شده در شیبا سواپ از یک میلیارد دلار فراتر رفت

در حالی که برخی از پلتفرم‌ها به انجام تراکنش‌های اسپم برای بالا بردن حجم فعالیتشان متهم می‌شوند، مسئله شیبا سواپ کاملاً متفاوت است. تنها 24 ساعت پس از راه‌اندازی، ارزش کل قفل‌شده در این صرافی غیرمتمرکز از یک میلیارد دلار فراتر رفت.

این حجم از حمایت پرقدرت کاربران باعث شد تا شیبا سواپ از این حیث در لیست 30 پلتفرم برتر بازار و بالاتر از پلتفرم‌هایی چون کوییک سواپ و مدکس قرار گیرد.

هیجان ناشی از راه‌اندازی شیبا سواپ در تاریخ 6 ژوئیه باعث رشد 14 درصدی قیمت شد با این حال قیمت شیبا از آن زمان مقداری کاهش یافته است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x