خرید دوج کوین از دستگاه های خودپرداز
0

خرید دوج کوین از دستگاه های خودپرداز

بازدید : 2002

گزیده خبر:

  • از امروز شهروندان آمریکایی میتوانند دوج کوین را از دستگاه های خودپرداز 45 ایالت این کشور 50 ایالتی خریداری کنند.
  • امکان خرید دوج کوین ، ارزی که این روزها بسیار خبر ساز شده، از 1800 دستگاه خودپرداز آمریکا فراهم شده است.

در پی محبوبیت اخیر دوج کوین در میان مردم و هجوم سیل عظیمی از آمریکایی ها برای خرید آن، Coinflip،پیشرو در ارائه خدمات خودپردازهای بیتکوین، در تاریخ 1 مارس از پشتیبانی دوج کوین خبر داد. مدیر عامل این شرکت ، Daniel Polotsky، دلیل این حرکت را پذیرش گسترده این ارز عنوان کرد.

در تاریخ 4 فوریه بعد از اینکه مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، از این کوین حمایت کرد، در عرض چند دقیقه افزایشی 25 درصدی را تجربه کرد .

و دو روز بعد هم با انتشار یک نظر سنجی با مضمون اینکه آیا فکر میکنید دوج کوین ارز محبوب آینده خواهد بود یا خیر، به این اقدام خود ادامه داد. جالب اینجاست که حدود 71.3 درصد از کل 2.4 میلیون نفری که به این نظر سنجی جواب داده بودند ، نظرشان مثبت بود.

بعد از آن اتفاق مارک کوبان به این بحث پیوست . و در تاریخ 8 فوریه در مصاحبه با مجله فوربز اعلام کرد :

“توجهی که به دوج کوین میشود خیلی هم برای صنعت رمزارز بد نیست.”

وی در ادامه افزود:

“دوج در عین حال که به شما شانس این را میدهد که علم اقتصاد و فاکتور مهم این حوزه یعنی عرضه و تقاضا را به مردم آموزش بدهید. و حوزه رمزارز را به مردم معرفی کنید، بسیار بهتر از برنده شدن در لاتاری خواهد بود. من شخصاً آن را به عنوان ارزانترین ابزار یادگیری حوزه اقتصاد میدانم . چرا که در عین حال سرگرم کننده هم هست . ”

طی دو هفته اول ماه فوریه ، قیمت این ارز رمزنگاری شده تقریباً 200٪ افزایش پیدا کرد.و از 0.03 دلار به 0.09 دلار رسید. از آن زمان به بعد هم به آرامی نزدیک به 0.05 دلار تثبیت شد.

برخی کاربران معتقدند که قیمت دوج کوین و افزایش آن اصلاً طبیعی نبود و 85 درصد از آن افزایش ناگهانی به دلیل اتفاقی بود که برای گروه WallStreetBets افتاد. چند روز بعد در تاریخ 1 فوریه Gene Simmons به کاربران توییتر خود اعلام کرد که، قصد دارد از میان ارزهای دیجیتال دوج کوین بخرد. همین توییت منجر به افزایش 40 درصدی این کوین در عرض 24 ساعت شد.

در طی 12 ماه گذشته شرکت Coinflip، رشد چشمگیری داشته . این شرکت توانسته از ژانویه سال 2020 تا کنون تعداد دستگاه های خود پرداز خود را از 41 عدد به 1800 برساند. خودپردازهای این شرکت در 45 ایالت از 50 ایالت آمریکا نصب شده است.

لازم به ذکر است که خودپردازهای شرکت Coinflip از ارزهایی همچون بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دش ، لینک ، و استلار هم پشتیبانی میکند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x