تحلیل و پیش بینی قیمت دوج کوین (Doge) ۱۷ خرداد
0

تحلیل و پیش بینی قیمت دوج کوین (Doge) ۱۷ خرداد

بازدید : 1343

به نظر می‌رسد که دوج کوین در مراحل پایانی تثبیت قیمت خود قرار داشته باشد. نوسانات اخیر در تاریخ 2 ژوئن نشان‌دهنده روند صعودی احتمالی دوج کوین است. برای شروع روند صعودی، لازم است دوج از یک مقاومت اساسی عبور کند.

چشم‌انداز صعودی قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین از 18 مه تا 19 مه، 60 درصد کاهش یافت و از 0.515دلار به 0.213دلار رسید. پس‌ازاین اصلاح قیمت، دوج اولین سقف نوسانی خود را در تاریخ 20 مه با قیمت 0.435 دلار و دومین سقف نوسانی را در 2 ژوئن با قیمت 0.448 دلار به ثبت رساند. مطلبی که نشان‌دهنده تکامل روند صعودی جدید دوج کوین است.

تا بدین جای کار، نوسانات به کف قیمتی دوج کوین در محدوده‌ای کوچک تثبیت ‌شده که این موضوع بیانگر این است که دوج در شرف حرکت به سمت بالا قرار دارد. این روند صعودی زمانی کلید خواهد خورد که قیمت دوج از 0.40 دلار فراتر برود.

در صورت تحقق این امر، احتمالاً شاهد افزایش 12 درصدی دوج و صعود به 0.45 دلار خواهیم بود. درصورت شکسته‌شدن این سقف، دوج کوین احتمالاً مرز پایین منطقه عرضه که از 0.481 دلار تا 0.515 دلار متغیر است را امتحان خواهد کرد.

نمودار قیمت دوج کوین
نمودار دوج / دلار

درمجموع، حرکت دوج کوین از 0.40 دلار به سمت 0.481 دلار نمایانگر یک رالی صعودی 30 درصدی است. در خوش‌بینانه‌ترین حالت، دوج ممکن‌ است در این روند صعودی ناحیه مقاومتی خود را بشکند و به 0.571 دلار برسد.

در طرف مقابل، درصورتی‌که دوج نتواند از 0.40 دلار فراتر برود، ضعف خریداران نمایان خواهد شد. درصورتی‌که قیمت دوج کوین نوسانی به کف قیمتی 0.311 دلار که در روز نخست ماه ژوئن ثبت شد داشته باشد، سناریوی صعودی بی‌اعتبار خواهد شد. در چنین شرایطی احتمالاً دوج با 7 درصد کاهش قیمت به سطح حمایت 0.293 دلار خواهد رسید.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x