رشد ۳۰۰ درصدی Dogecoin 2.0 در ۲۴ ساعت گذشته باوجود تهدیدهای بنیاد دوج کوین
0

رشد ۳۰۰ درصدی Dogecoin 2.0 در ۲۴ ساعت گذشته باوجود تهدیدهای بنیاد دوج کوین

بازدید : 1309

فکت کوینز: قیمت رمز ارز Dogecoin 2.0 کماکان در حال افزایش است و باوجود هشدارهای بنیاد دوج کوین اصلی، توانسته تا در ۲۴ ساعت گذشته، رشدی فراتر از ۳۰۰ درصد را تجربه کند.

افزایش شدید قیمت ارز دیجیتال دوج کوین که پیدایش آن نشأت گرفته از یک میم (Meme) بوده، باعث شده تا بسیاری دیگر از توکن هایی با مضمون سگ (Crypto dog) نیز به چنین رشدی امیدوار شوند. درحالیکه بیشتر این پروژه‌ها به دلیل عدم انتشار یا کسب نقدینگی لازم، در قدم اول با شکست روبرو شده‌اند. به نظر میرسد که برخی دیگر، سیگنال‌های مثبتی را از خود نشان داده و توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به سمت خود جلب کرده‌اند.

دراین‌بین، Dogecoin 2.0 که توکن آن اختصاراً با نماد DOGE2 نمایش داده میشود، نسخه کپی شده از رمز ارز دوج کوین است. که در ماه می سال جاری میلادی (اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰) در شبکه زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شده. این رمز ارز اخیراً توجهات بسیاری را به‌سوی خود جلب کرده است. و قیمت آن پس از لیست شدن در چندین صرافی مختلف، با رشد سرسام‌آوری روبرو شده است.

هشدار بنیاد دوج کوین در مورد Dogecoin 2.0

بنیاد دوج کوین به‌هیچ‌وجه از این موضوع خوشنود نیست. و نسبت به ایجاد پروژه Dogecoin 2.0 به کاربران خود اکیداً هشدار داده است. جهت واضح‌تر شدن این قضیه، بد نیست بدانید که بنیاد دوج کوین سازمانی است که از طریق چهره‌های شناخته‌شده حوزه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی‌های مالی همچون ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) و ایلان ماسک (Elon Musk)، اقدام به پشتیبانی از توسعه‌دهندگان اصلی و پروژه‌های مشغول کار بر روی ارز دیجیتال دوج میکند.

این بنیاد پیش‌ازاین اعلام داشت که DOGE2 به‌هیچ‌عنوان هیچ‌گونه وابستگی به Dogecoin ندارد. همچنین بنیاد دوج کوین در بیانیه خود اعلام داشت. شباهت نام این دو پروژه که از اساس با یکدیگر تفاوت دارند، باعث ایجاد سردرگمی زیادی در میان سرمایه‌گذاران Dogecoin شده. و در صورت بروز مشکلات اساسی در پروژه DOGE2، نام و اعتبار دوج کوین اصلی نیز خدشه‌دار خواهد شد. درنتیجه، این بنیاد درخواست کرد که توسعه‌دهندگان DOGE2 نام پروژه خود را تغییر دهند. تا من‌بعد با پروژه اصلی Dogecoin اشتباه گرفته نشود. این بنیاد در بیانیه خود اعلام داشت که:

ما امیدواریم که تیم توسعه‌دهنده آنها، درخواست منطقی ما را، مبنی بر انتخاب یک نام جدید برای پروژه خود بپذیرند. چراکه این کار باعث می‌شود تا به حقوق و شهرت پروژه Dogecoin خدشه وارد نشود. همچنین ما مشتاقانه امیدوار هستیم که آنها در آینده پیش روی، نوآوری‌های بیشتری از خود نشان دهند.

بیشتر بخوانید: هشدار بنیاد دوج کوین به پروژه دوج کوین 2.0؛ نامتان را تغییر دهید

رشد ۳۰۰ درصدری DOGE2 در شبانه‌روز گذشته

علی‌رغم هشدارهای شدید بنیاد دوج ، قیمت Dogecoin 2.0 کماکان در حال افزایش است؛ چراکه شاهد این هستیم که لحظه‌به‌لحظه تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران بر روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند.

طبق گزارش کریپتوپوتیتو قیمت این رمز ارز تنها در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۳۰۰ درصد افزایش یافته است و هم‌اکنون ارزشی معادل ۰٫۰۶۴ دلار دارد. بااین‌وجود، بررسی‌های انجام‌شده نشان میدهد که این توکن در اوایل ماه اوت (مردادماه ۱۴۰۰) نیز به بیشترین میزان خود، یعنی ۰٫۰۱۶ دلار رسیده بوده است.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: به گفته چانگ پنگ ژائو Binance US بزودی سهامی عمومی می شود

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x