آیا ایلان ماسک مقصر ریزش اخیر دوج کوین است؟ +ویدئو مصاحبه

بازدید : 3557

افت شدید دوج کوین بعد از حضور ایلان ماسک در SNL

با وجود اینکه بسیاری انتظار داشتند صحبت‌های ایلان ماسک دوباره باعث رشد دوج کوین شود؛ اما این اتفاق رخ نداد و دوج کوین بعد از پخش این برنامه حدود 20% ریزش داشت.

این ریزش تا 25% نیز ادامه داشت، و طبق ادعای کریپتوپوتیتو بیشتر آن به خاطر برنامه کمدی SNL اتفاق افتاد. درحالی که بسیاری امیدوار بودند ایلان ماسک این کوین را به میلیون‌ها نفر معرفی کند. اما ایلان ماسک با شوخی‌هایی که در این برنامه کمدی کرد باعث ریزش شدید دوج کوین شد.

این ماجرا از روز مادر شروع شد؛ بعد از اینکه بازیگران برنامه مخصوصی برای این روز اجرا کردند. مادر ایلان ماسک، مای ماسک (Maye Musk) از شرایط استفاده کرده و از پسرش خواهش کرد تا برای روز مادر هدیه‌ای غیر از دوج‌کوین آماده کند. اما او اعلام کرد که هدیه او دوج کوین بوده و به ناامیدی مادرش افزود.

کمی بعد ایلان ماسک در بخش معروف “Weekend Update”، که برنامه‌ای طنز محور برای پوشش اخبار است، حضور یافت. در این برنامه مجریان چندین بار از ایلان ماسک درباره ماهیت دوج کوین سوال کردند. اما او هربار جواب‌های ناکارآمدی می‌داد. “Dogefather” همچنین گفت که میم کوین مورد علاقه او قرار است دنیا را تسخیر کند. او در حالی که تلاش می‌کرد این ارز دیجیتال را معرفی کند از دوج کوین تحت عنوان “ماشین مالی توقف ناپذیر” یاد کرد‌. و گفت این ارز آمده تا دنیا را فرا بگیرد. او با اشاره به پرایس اکشن اخیر دوج کوین اذعان داشت که دوج کوین به شکل واقعی در حال جهش است. ماسک در حالی که ادعا می‌کرد دوج کوین به اندازه دلار واقعی است، آن را یک بازی هوشیارانه خطاب کرد. اما در نهایت همگی بر سر اینکه دوج‌ کوین درواقع چیزی بیشتر از یک Hussle یا تجارت غیرقانونی نیست موافقت کردند.

حین پخش برنامه، دوج کوین سقوط کرد. این ارز بزرگ‌ترین کندل قرمز خود را زد. و ازسقف 0.7 دلار به 0.42 دلار رسید. این کندل در نهایت در در قیمت 0.54دلار بسته شد.

ایلان ماسک
بزرگ‌ترین کندل قرمز

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x