هشدار بنیاد دوج کوین به پروژه دوج کوین 2.0؛ نامتان را تغییر دهید
0

هشدار بنیاد دوج کوین به پروژه دوج کوین 2.0؛ نامتان را تغییر دهید

بازدید : 1373

فکت کوینز: بنیاد دوج کوین در بیانیه‌ای اعلام کرد که پروژه دوج کوین 2.0 هیچ ارتباطی با دوج کوین اصلی ندارد و به سرمایه‌گذاران نسبت به سوءاستفاده‌های احتمالی هشدار داد.

این بنیاد معتقد است کاربران ممکن است با توجه به نام این پروژه گمراه شوند و تصور کنند که این همان دوج کوین اصلی است یا به نوعی با آن متصل است.

برای جلوگیری از این مشکل، این بنیاد دوج به تیم حقوقی خود دستور داده تا از توسعه‌دهندگان این پروژه بخواهند نام خود را تغییر دهند. به عقیده بنیاد دوج کوین، این تغییر نام ضروری است چرا که «دوج کوین 2.0» از نام تجاری و شهرت دوج کوین استفاده می‌کند.

ظهور میم کوین‌ها

به گزارش کریپتو اسلیت، با افزایش قیمت دوج کوین و رشد محبوبیت آن در آغاز سال 2021، نسل جدیدی از ارزهای دیجیتال موسوم به میم کوین وارد بازار شدند که همه بر محبوبیت دوج تکیه داشتند.

دوج کوین، بزرگ‌ترین میم کوین بازار در سال جاری به 0.73 دلار رسید و ارزش بازار آن، از غول‌هایی چون آئودی، بی‌پی و شرکت دل فراتر رفت. چنین محبوبیتی باعث شد تا ارزهای دیجیتالی از جمله شیبا اینو که با نام قاتل دوج کوین نیز شناخته می‌شود به این بازار وارد شوند.

بیشتر بخوانید: میم کوین چیست؟ میم کوین های آینده دار کدامند؟

فقط یک دوج کوین وجود دارد

با گشت‌وگذار در سایت‌های مختلف می‌توان متوجه شد که پروژه‌های الهام گرفته از سگ و گربه بسیار زیادی وجود دارد که به وضوح سعی می‌کنند از دوج کوین تقلید کنند و موفقیت آن را داشته باشند.

دوج کوین 2.0، یک توکن BEP-20 است که در بستر بایننس اسمارت چین فعالیت می‌کند و برخلاف دوج کوین عرضه آن به صد میلیون واحد محدود است. در وب‌سایت رسمی این پروژه با کنایه به دوج کوین آمده است:

هدف دوج کوین 2.0 آن است که سرمایه‌گذاران را در استفاده از ساختار توکنی بسیار پایدارتر نسبت به مدل قبلی کمک کند.

نقشه راه این پروژه بسیار بلند پروازانه است و قصد دارد تا در اکتبر یا نوامبر سال جاری، صرافی متمرکزی متعلق به خود را راه‌اندازی کند. جالب اینجاست که نقشه راه این پروژه تنها مربوط به 2021 نیست و برنامه‌هایی برای سال‌های آتی نیز در آن وجود دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x