دوج کوین در مسیر سقوط؛ ایلان ماسک کجاست؟
0

دوج کوین در مسیر سقوط؛ ایلان ماسک کجاست؟

بازدید : 1449

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، پس از سقوط 38 درصدی 30 ژانویه، دوج کوین دیروز دومین روز پرضرر خود در سال 2021 را ثبت کرد. این میم کوین دیروز با 36 درصد کاهش، به 0.16 دلار سقوط کرد. این قیمت پایین‌ترین سطح از 23 آوریل سال جاری محسوب می‌شود.

وقتی ارزهای دیجیتال ریزش دارند، خرید در کف قیمتی سود آور است؟

سقوط آزاد دوج کوین

در تاریخ 19 ماه مه، دوج کوین 55 درصد در یک روز کاهش یافت، اما تقریباً نیمی از ضرر را قبل از پایان آن روز جبران کرد. با این حال، افت 36 درصدی دیروز، دومین روز پرضرر دوج کوین در سال جاری محسوب می‌شود.

سقوط آزاد دوج کوین

در لیست ده ارز دیجیتال برتر بازار، دوج کوین پر ضررترین ارز بوده است. با این حال، چندین آلت کوین بزرگ دیگر چون XRP، بایننس کوین و پولکادات نیز افت‌هایی دورقمی را تجربه کرده‌اند. تمامی این افت‌ها در حالی رقم می‌خورد که دیروز، بانک کشاورزی چین معامله ارزهای دیجیتال را ممنوع اعلام کرد.

ایلان ماسک کجاست؟

پس از سقوط اخیر، فضای توییتر با اظهارنظرهای کینه‌توزانه جامعه دوج کوین نسبت به ایلان ماسک پر شده است. یکی از کاربران در این رابطه نوشت که جامعه دوج کوین، به مدیرعامل تسلا اعتماد کرده بوده چراکه آنها ایلان ماسک را باهوش‌ترین فرد جهان می‌دانستند.

ماینرهای چینی به مریلند آمریکا نقل مکان می کنند

در ماه‌های اخیر، ایلان ماسک با توییت‌های مداوم خود به‌تنهایی توانست دوج کوین را به تیتر اصلی اخبار تبدیل کند. همین موضوع باعث شد تا در هیاهوی افزایش قیمت دوج کوین در اوایل سال جاری بسیاری از سرمایه‌گذاران خرد به بازار این ارز وارد شوند.

با افت اخیر، آن دسته از سرمایه‌گذارانی که پیش از پخش برنامه Saturday Night Live به میزبانی ایلان ماسک دوج کوین خریدند، متحمل ضررهای زیادی شده‌اند. دوج کوین، از 8 مه که برنامه تلویزیونی Saturday Night Live اجرا شد تاکنون حدود 77 درصد سقوط کرده است.

آیا پایان اصلاح قیمت بیت کوین نزدیک است؟

ایلان ماسک اما هنوز در رابطه با افت قیمت اخیر سخن نگفته است.

پایان چگونه رقم خواهد خورد؟ آیا ایلان ماسک باز هم به صحنه وارد خواهد شد؟

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x