تحلیل و پیش بینی قیمت رمزارز دوج کوین (Doge) ۲۵ خرداد
0

تحلیل و پیش بینی قیمت رمزارز دوج کوین (Doge) ۲۵ خرداد

بازدید : 1615

اوضاع دوج کوین صعودی به نظر می‌رسد و نشانه‌هایی از روند صعودی قیمت وجود دارد. بااین‌حال، برای تحقق این روند صعودی دوج کوین باید کندل خود را بالاتر از سطح مقاومت کلیدی ببنند. در ادامه با تحلیل و پیش بینی قیمت رمزارز دوج کوین همراه ما باشید.

دوج کوین در رقابت برای افزایش قیمت

قیمت دوج کوین پس از سقف نسبی 0.448 دلاری 2 ژوئن در روند نزولی قرار گرفته است. پس از فشار فروش گسترده و کاهش قیمت و رسیدن به کف 0.293 دلاری به نظر می‌رسد که دوج آماده روند صعودی دیگری باشد.

باوجود عملکرد خوب بیت کوین در روزهای اخیر و شکستن مقاومت کلیدی 40 هزار دلاری، آلت کوین‌هایی چون دوج هنوز بهبود نیافته‌اند. این مطلب نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در شرایط فعلی فقط به بیت کوین علاقه‌مندند.

با فرض دست‌به‌کار شدن خریداران، دوج کوین برای اینکه به روند صعودی امیدوار باشد باید بالای سطح مقاومت 0.328 دلاری بسته شود. پس‌ازاین، بزرگ‌ترین میم کوین بازار باید قیمت خود را بالاتر از سقف نسبی نهم ژوئن (0.355 دلار) ببندد. اگرچه تحقق این موضوع به‌منزله آغاز روند صعودی نیست بااین‌حال بسته شدن قاطعانه قیمت بالاتر از 0.367 دلار می‌تواند بیانگر شروع روند صعودی جدید باشد.

درصورتی‌که دوج موفق به انجام این کار شود، قیمت می‌تواند با 22 درصد افزایش تا 0.399 دلار افزایش یابد.

تحلیل قیمت دوج کوین

بااین‌حال، درصورتی‌که قیمت دوج کوین نتواند از 0.367 دلار بالاتر برود، ضعف خریداران نمایان می‌شود. در این صورت، دوج می‌تواند محدوده تقاضای خود را با قیمت 0.293 دلار آزمایش کند.

درصورتی‌که قیمت زیر 0.293 دلار بسته شود، احتمالاً شاهد کاهش 25 درصدی قیمت به 0.213 دلار خواهیم بود.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x