ایلان ماسک با پیشنهاد جک دورسی برای سخنرانی در رویداد بیت کوین موافقت کرد
0

ایلان ماسک با پیشنهاد جک دورسی برای سخنرانی در رویداد بیت کوین موافقت کرد

بازدید : 1676

گزیده خبر:

پس از اینکه ایلان ماسک در واکنش به ایده برگزاری رویداد بیت کوین جک دورسی خندید، وی با صحبت در رویدادی مربوط به بیت کوین با مدیرعامل توییتر موافقت کرد.

موافقت ایلان ماسک با جک دورسی بر سر کنفرانس بیت کوین

به نظر می‌رسد که ایلان ماسک تمایل داشته باشد خود را با انجمن ارزهای دیجیتال سرگرم کند. شاید به همین دلیل است که وی در ابتدا به آخرین اظهارات جک دورسی خندید.

به گزارش کریپتوپوتیتو، مدیرعامل توییتر در حساب توییتری خود از برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادی برای Bitcoin با هدف کمک به محافظت، گسترش و توسعه بیت کوین خبر داد.

دوج کوین در مسیر سقوط؛ ایلان ماسک کجاست؟

هرچند ایلان ماسک با خنده به این مهم واکنش نشان داد اما بعدتر دورسی از وی خواست تا در این رویداد، تمام کنجکاوی‌های خود را به اشتراک بگذارد و گفتگویی داشته باشد. این پیشنهاد با موافقت ماسک روبه‌رو شد. ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در توییتی با پیشنهاد جک دورسی برای سخنرانی در رویداد بیت کوین که در 21 ژوئیه سال جاری برگزار می‌شود موافقت کرد. وی در پاسخ به دورسی نوشت:

«برای کنجکاوی‌های بیت کوین؟ خیلی خوب است. بیا این کار را انجام دهیم.»

اما دورسی تنها نام بزرگ این کنفرانس نخواهد بود. به غیر از دورسی، نام‌های بزرگ دیگری چون کتی وود مدیرعامل آرک اینوستمنت و آدام بک بنیان‌گذار بلاک استریم سخنرانی خواهند کرد.

با این رویداد، مدیرعامل توییتر بار دیگر بر حمایت خود از بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار تأکید کرد. دورسی در متن کنفرانس 2021 بیت کوین در میامی، این دارایی را مهم‌ترین چیز در زندگی کاری خود خواند. علاوه بر این، وی تأکید کرد که در صورت لزوم، برای بیت کوین توییتر و اسکوئر را ترک خواهد کرد.

منتقد بیت کوین توسط مدیرعامل مایکرواستراتژی به سخره گرفته شد

بیو حساب توییتری دورسی همچنان کلمه بیت کوین است. علاوه بر این، وی با همکاری با رپری به نام Jay-Z، 500 واحد بیت کوین به توسعه‌دهندگان شبکه بیت کوین اختصاص داده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x