ایلان ماسک در کنفرانس The B Word از دارایی های دیجیتال خود پرده برداشت
0

ایلان ماسک در کنفرانس The B Word از دارایی های دیجیتال خود پرده برداشت

بازدید : 1555

فکت کوینز: به گزارش دیکریپت، در کنفرانس The B Word که دیروز برگزار شد، ایلان ماسک مدیرعامل تسلا اعلام کرد که شرکت اسپیس ایکس که تحت مدیریت وی است نیز در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است. علاوه بر این، ایلان ماسک در این کنفرانس دارایی های دیجیتال خود را اعلام کرد.

دارایی های دیجیتال ایلان ماسک

ایلان ماسک در رابطه با دارایی های دیجیتال خود در این کنفرانس گفت:

«من بیت کوین دارم، تسلا مالک بیت کوین است، اسپیس ایکس نیز بیت کوین دارد.»

علاوه بر این، وی اعلام کرد که در پورتفولیوی خود اتریوم و دوج کوین نیز دارد. هرچند وی اعلام نکرد که چقدر بیت کوین، دوج کوین و اتریوم دارد اما اظهار داشت که بخش قابل‌توجهی از دارایی های دیجیتالش را بیت کوین تشکیل می‌دهد.

کنفرانس The B Word توسط شورای نوآوری رمزارزها با هدف توضیح بیت کوین و سرمایه‌گذاری آن به مؤسسات و سازمان‌ها برگزار شد. هدف این کنفرانس فهم این موضوع بود که چگونه همگان می‌توانیم از شبکه بیت کوین پشتیبانی کنیم.

بیشتر بخوانید: رمز ارزهای محبوب ایلان ماسک

ماسک در پنل دوم این کنفرانس تحت عنوان «بیت کوین، ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی» در کنار دو نفر از سرسخت‌ترین طرفداران بیت کوین یعنی کتی وود مدیرعامل آرک اینوست و جک دورسی مدیرعامل توییتر و اسکوئر صحبت کرد.

علاوه بر این، ایلان ماسک اظهار داشت که طرفدار امورمالی غیرمتمرکز است. در ادامه ماسک با توجه به سرمایه‌گذاری شخصی خود در بیت کوین گفت:

«در صورتی که قیمت کاهش یابد، من ضرر می‌کنم. بنابراین ممکن است من قیمت را پامپ کنم اما آن را پایین نمی‌آورم.»

تأثیرات زیست محیطی بیت کوین

شرکت اسکوئر یکی از اعضای شورای نوآوری کریپتو مقاله‌ای در اوایل سال جاری منتشر کرد که بیت کوین، مشوقی برای استفاده از انرژی‌های پاک و تجدید پذیر است. با این حال این مقاله با انتقادات زیادی روبه‌رو شد.

ایلان ماسک به‌عنوان تأثیرگذارترین اینفلوئنسر بر بیت کوین نیز در این رابطه ساکت نبوده است. به یاد داریم که روند نزولی بیت کوین همزمان با انتقادهای ماسک از تأثیرات زیست‌محیطی بیت کوین شروع شد. با این حال، وی کمی بعد اعلام کرد که پس از انتقال استخراج بیت کوین به سمت انرژی سبز دوباره به سمت این ارز خواهد آمد.

در پایان ماسک در رابطه با پتانسیل بیت کوین گفت:

«به طور کلی من طرفدار بیت کوین و ایده ارزهای دیجیتال هستم. با این حال، همانطور که گفتم بایستی مراقب استخراج رمزارزها به ویژه بیت کوین باشیم چرا که شاید انرژی مصرفی کمی بیش از حد باشد و این‌گونه برای محیط زیست مفید نخواهد بود. بیت کوین بعضی از کارها را به‌خوبی انجام می‌دهد و در حال پیشرفت است. با این حال، کاربرد آن برای یک فرد معمولی چندان خوب نیست اما پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد.»

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x