ایلان ماسک دوباره باعث افزایش قیمت دوج کوین شد
0

ایلان ماسک دوباره باعث افزایش قیمت دوج کوین شد

بازدید : 1943

گزیده خبر:

ایلان ماسک به زودی میزبان برنامه Saturday Night Live خواهد بود و در این برنامه خود را “Dogefather”، معرفی میکند. در ادامه این اخبار دوج کوین شاهد افزایش 20 درصدی بوده است.

حضور ماسک در برنامه Saturday Night Live ، باعث میشود قیمت Dogecoin، مسیر جدیدی را در پیش بگیرد.

اقدامات ایلان ماسک

ماسک در حالی که مشغول آماده سازی، برای حضور در محبوبترین برنامه تلویزیونی آمریکا است، روز چهارشنبه، در توییتی خود را به عنوان “The Dogefather” معرفی کرد. او بخاطر حمایت های گسترده خود از Dogecoin، مشهور است. و پست های حمایتی او در فضای مجازی اغلب باعث افزایش قیمت رمزارزهایی مثل بیتکوین شده است.

در اتفاقی آشنا برای طرفداران Dogecoin ، آخرین تبلیغ ماسک بلافاصله باعث افزایش DOGE شد. در زمان نشر این خبر دوج شاهد افزایش 20٪ بود. در حالی که افت قیمت قبلی بیتکوین برای آلتکوین ها گران تمام شد، و DOGE، خیلی پایین تر از اوج اخیر خود 0.47 دلار قرار گرفت.

ماسک در بیانیه ای وعده داده بود:

“در آخرین پرتاب موشک شرکت SpaceX یک دوج کوین واقعی را روی ماه قرار میدهم “. این بیانیه تا حدودی در افزایش قیمت دوج نقش داشت.

هفته گذشته، شاهد رویدادی بودیم که “DogeDay “ نامیده شد. هدف این رویداد افزایش دوج و رسیدن به قیمت بالای 4.20 دلار بود، که محقق نشد.

نمودار شمعی روزانه دوج کوین

تحلیلگران به قدرت دوج کوین اشاره میکنند

آخرین توییت، باعث شد عملکرد روزانه دوج، بین سه رتبه برتر این نمودار قرار گیرد. دوج با 0.32 دلار، 20٪ سود کرد و اتر را که به تازگی اوج جدیدی را به ثبت رسانده بود، پشت سر گذاشت. در همین حال ، بیتکوین همچنان در حال نوسان است و نتوانسته حمایت 55000 دلاری را پشت سر بگذارد. وضعیت نابسامان بیتکوین به نفع کسانی است که منتظر ادامه داشتن “آلت سیزن 2.0” هستند.

بهبود اخیر سرمایه بازار آلتکوین ها بسیار شدیدتر از بهبود قبلی در ماه فوریه بوده است. حساب محبوب توییتر “Rekt Capital” روز سه شنبه ، با مقایسه روندهای بازیابی مختلف در سال 2021، اظهار کرد:

“حتی بازگشت منفی 17٪ در ماه آوریل در مقایسه با ماه فوریه سطحی تر است. اینها همه نشان از علاقه به آلتکوین ها میباشد.”

نمودار سرمایه بازار آلتکوین ها

در همان روز، شایعاتی بی اساس مبنی بر اینکه، فیسبوک درآمد سه ماهه خود را به BTC اختصاص خواهد داد، به بیرون درز کرد، که در مقابل این روند صعودی بود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x