توییت ایلان ماسک در رابطه با پسرش قیمت دوج کوین را افزایش داد
0

توییت ایلان ماسک در رابطه با پسرش قیمت دوج کوین را افزایش داد

بازدید : 1431

گزیده خبر:

داستان مدیرعامل تسلا و دوج کوین پایان ندارد. توییت ایلان ماسک در رابطه با پسرش دوباره بهای دوج کوین را افزایش داد. به گزارش یوتودی، ماسک به‌تازگی در توییتی تمسخرآمیز پسرش لیل ایکس را بابت هولد کردن دوج کوین‌هایش و نفروختن آنها تحسین کرد. این موضوع باعث شد تا قیمت دوج کوین افزایش یابد.

توییت ایلان ماسک در رابطه با پسرش

مدیرعامل تسلا در واکنش به توییت یکی از فن پیج های خود و دوج کوین نوشت:

«لیل ایکس دوج کوین‌هایش را مانند یک قهرمان نگه می‌دارد. او به معنای واقعی کلمه تابه‌حال یک‌بار هم کلمه فروش را به زبان نیاورده است.»

گفتنی است فرزند ایلان ماسک تنها 14 ماه دارد و هنوز توانایی صحبت کردن به دست نیاورده است. با این حال، ایلان برای وی قبلاً دوج کوین خریده است.

توییت ایلان ماسک اما به سرعت با واکنش بازار مواجه شد و قیمت دوج کوین را افزایش داد. در زمان نگارش این خبر هر واحد دوج کوین با 11.7 درصد افزایش، با قیمت 0.190 دلار معامله می‌شود.

داد زدن ایلان ماسک قیمت ددی اوج را افزایش داد

به نظر می‌رسد ایلان ماسک نه تنها به دوج کوین بلکه به هر توکن دیگری که از نام دوج بهره می‌برد علاقه داشته باشد. به گزارش کریپتواسلیت، اوایل هفته پس از اینکه ایلان ماسک برای شهادت پرونده خرید 2.9 میلیارد دلاری سولار سیتی به دادگاه رفته بود، فیلم خروج وی از دادگاه باعث جهش انفجاری قیمت توکن ددی دوج (Daddy Doge) شد.

بیشتر بخوانید: رمز ارزهای محبوب ایلان ماسک

در این ویدیو یکی از حضار از ایلان ماسک پرسید که روز اول دادگاه وی چگونه بوده است. ماسک هم در پاسخ کلمه «ددی دوج» را از فاصله دور فریاد زد. به نظر می‌رسد که همین یک کلمه برای افزایش 798 درصدی توکن ددی دوج کافی بوده باشد.

در همین حال، ویدیوی دیگری از ایلان ماسک نشان می‌دهد که وی در آن لحظه می‌گوید:

«ددی دوج به مریخ»

ددی دوج جدیدترین عضو خانواده میم کوین‌ها است که بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین فعالیت می‌کند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x