جدیدترین توکن محبوب ایلان ماسک، Baby Doge در برابر ریزش اخیر بازار مقاومت می کند
0

جدیدترین توکن محبوب ایلان ماسک، Baby Doge در برابر ریزش اخیر بازار مقاومت می کند

بازدید : 1494

فکت کوینز: داده های CoinMarketCap نشان میدهد Baby Doge که اخیرا در مرکز توجه ایلان ماسک قرار گرفته توانست بازار نزولی امروز را پشت سر بگذارد. به گزارش یوتودی Baby doge با وجود فروش های گسترده در بازار، بیش از 20 درصد سود کرده است.

Baby doge
نمودار قیمت Baby Doge

Baby Doge رقیب جدید دوج کوین

با این حال ، بازار ارزهای دیجیتال با ریزش 4.7 میلیون دلار، بسیار بی ثبات است. بیت کوین اخیراً به زیر سطح حمایت مهم 30،000 دلار سقوط کرد و از یک رنج طولانی مدت خارج شد. آلتکوین ها نیز در شرایط بدی قرار گرفتند. کل بازار دیجیتال فقط طی دو روز گذشته تقریباً 106 میلیارد دلار ضرر کرده است.

بیشتر بخوانید:قیمت بیت کوین به زیر 30 هزار دلار سقوط کرد

برای مثال دوج کوین تحت فشار شدید قرار گرفت: میم کوین برتر اکنون به 0.159 دلار کمترین قیمت از 23 آوریل است، رسیده است. موفقیت گسترده دوج کوین و توکن های شیبا باعث تولد تعداد زیادی از ارزهای رمزپایه مشابه که برای موفقیت خود تلاش میکنند، شده است.

Uncle Doge, MissDoge, Lil Doge, Mama Doge, Sister Doge : به نظر میرسد یک منبع تقریباً تمام نشدنی از کپی های بی ارزش هستند.

با این حال Baby Doge تنها توکنی است که توانسته نظر ماسک را جلب کند. در تاریخ 1 ژوئیه، مدیر عامل تسلا آنچه در توییتی آهنگ بیبی شارک را با کمی تغییر منتشر کرد:

Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo

Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo

تاکنون ، جامعه Baby Doge در توییتر دارای 147200 فالوور است. برای پروژه ای که فقط دو ماه پیش در زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شد، این یک شاهکار چشمگیر است. هرچند که مشخص نیست چه تعداد از این فالوورها واقعی هستند.

BabyDoge قصد دارد با افزایش 10 برابری تراکنش ها، مشکل مقیاس پذیری خود را برطرف کند. قابل توجه است که پیشنهاد این بروزرسانی در ماه می توسط ماسک ارائه شده است.

مطلب مفید: رمز ارزهای محبوب ایلان ماسک

این پروژه با پاداش دادن خریداران را برای ذخیره این توکن ترقیب میکنند. فروشندگان بیبی دوج کارمزد 10 درصدی را متحمل میشود که نیمی از آن به طور متناسب بین همه دارندگان توزیع می شود. نیمه دیگر برای افزودن نقدینگی BabyDoge / Binance Coin در استخر پنکیک سواپ استفاده خواهد شد. با کاهش محبوبیت دوج کوین، بعید به نظر میرسد که بتواند مدت زمان طولانی تری قدرت خود را حفظ کند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x