ایلان ماسک حمایت دوباره خود از ارزهای دیجیتال را اعلام کرد

ایلان ماسک حمایت دوباره خود از ارزهای دیجیتال را اعلام کرد
0
بازدید : 2608

گزیده خبر:

ایلان ماسک ،یکی از کاتالیزورهایی که باعث سقوط بازار شد، دوباره برای حمایت از بازار دیجیتال دست بکار میشود. بعد از رکود فلج کننده بازار که ممکن است آخر هفته سرعت بگیرد، صبح امروز ایلان ماسک با بی میلی حمایت خود از ارزهای رمزپایه را در توییتی اعلان کرد.

از زمان رکود بازار، توییت های Musk در مورد ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار گرفته اند. سقوط شدیدی که 50 درصد از دارایی های دیجیتال اصلی را از بین برد و باعث ترس از پایان بازار صعودی شد.

توییت های ایلان ماسک

مدیر عامل تسلا، کسی که بخاطر عدم پذیرش پرداختهای بیتکوین برای وسایل نقلیه جدید در هفته گذشته به عنوان عامل اصلی رکود شناخته میشد. به سوال کاربری پاسخ داد. به گزارش کوین تلگراف کاربر پرسیده بود:

“در مورد مردمی که بخاطر وضعیت بازار از تو عصبانی هستند چه فکری میکنی؟”

در پاسخ ، به نظر میرسید که ماسک دیدگاهی آینده نگرانه دارد و میگوید: چالش اصلی کریپتو، پرایس اکشن های کوتاه مدت نیست، بلکه نبرد مداوم در برابر ارز فیات است.

“جنگ واقعی بین ارزهای فیات و فضای کریپتو هست. در مجموع من از مورد دوم حمایت میکنم.”

این کارآفرین خاطرنشان کرد که او از ارزهای دیجیتال در این نبرد پشتیبانی می کند. اما با اشاره به اینکه در مجموع تصمیم گیری کرده، ماسک دیگر حمایت همه جانبه ای از این صنعت ندارد.

ماسک، که بارها ثابت شده میتواند با توییتهایش بر بازارهای Dogecoin و سایر ارزها تأثیر بگذارد، این اواخر سیگنالهای حمایتی متفاوتی را نسبت به گذشته نشان داده است. او اصرار دارد که ارزهای دیجیتال، به راهی برای سازگاری با محیط زیست نیاز دارند.

“واضح میگم ، من کاملاً به ارزهای دیجیتال اعتقاد دارم، اما آنها نمیتوانند باعث افزایش مصرف سوخت های فسیلی، به ویژه ذغال سنگ شوند.”

مطبوعات مالی نظرات و عقیده های دم دمی مزاجانه وی را که اغلب تغییر میکنند، مورد بررسی قرار داده اند. به طوری که اخیرا در یک بررسی نشان داده شده که نیمی از مردم استرالیا معتقدند ماسک مخترع بیتکوین است. در حالیکه BTC توسط توسعه دهنده ای که تحت نام Satoshi Nakamoto کار می کند، ساخته شده.

به نظر میرسد جامعه رمزنگاری او را مورد انتقاد قرار داده اند. اما دادخواستی در جریان است که سومین مرد ثروتمند جهان را به فروش بیتکوین های خود و تسلا، وادار کرده.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x