حمایت دوباره ایلان ماسک از دوج کوین
0

حمایت دوباره ایلان ماسک از دوج کوین

بازدید : 2325

گزیده خبر:

  • ایلان ماسک از کوین بیس خواست تا دوج را در صرافی لیست کند.
  • از آنجایی که سرمایه گذاران سازمانی و افراد پولدار مشتری صرافی کوین بیس هستند ، تحلیلگران منتظر صعود دیگر این دارایی میباشند.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا که یکی از طرفدارانه سرسخت دوج کوین است از صرافی کوین بیس خواست تا از تفکر اینکه این رمزارز اجازه معامله در این پلتفرم را ندارد ، دست بکشد و آن را در صرافی لیست کند.

روز شنبه ایلان در جواب به سوال یکی از کاربران مبنی بر اینکه آیا وقت آن نرسیده که کوین بیس دوج کوین را در صرافی لیست کند پاسخ مثبت داد.

توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین
پاسخ مثبت ایلان ماسک به کاربر

قطعاً این اقدام موج جدیدی از سرمایه گذاران را به سمت این کوین روانه میکند. و باعث افزایش قیمت آن میشود. دلیل این امر هم آن است که سرمایه گذاران سازمانی و افراد پولدار مشتری این صرافی تحت نظارت ایالات متحده هستند. برای مثال تسلا در ماه فوریه 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خود را از این صرافی خریداری کرد.

در زمان انتشار این مقاله دوج در حدود 0.06 دلار معامله میشود. و در طول 24 ساعت افزایشی بالغ بر 6.7 درصد را تجربه کرده است . قیمت دوج تنها در ماه ژانویه حدود 600 درصد و در طول یکسال 11،130 درصد افزایش پیدا کرده است. در حالی که بیت کوین در طول یکسال کمی بیش از 100 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

در طول هفته های اخیر، و از زمانی که طرفداران تیم بسکتبال  Dallas Mavericks از خریدارن بلیط و کالا دوج کوین قبول میکنند، به تعداد طرفداران دوج کوین افزوده شده است.برند ورزشی معروف Wooter Apparel  هم اخیراً از این ارز دیجیتال حمایت کرده. و برای پشتیبانی از دوج  ، آن را به عنوان روش پرداخت جایگزین معرفی کرده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x