راه اندازی اتریوم 2.0 در 1 دسامبر تأیید شد
0

راه اندازی اتریوم 2.0 در 1 دسامبر تأیید شد

بازدید : 1951

تنها 9 ساعت مانده به تاریخ مقرر (24 نوامبر) برای اتمام سهام گذاری پروژه اتریوم 2.0 ، این فرآیند تکمیل شد .و مقدار سهام به 524،288 رسید. با این اوصاف پیدایش زنجیره بیکن در همان تاریخی که از قبل مشخص شده بود یعنی 1 دسامبر انجام خوهد شد.

اگر در جریان خبرهای گذشته باشید، از تاریخ 4 نوامبر که قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 آغاز به کار کرد ، تا کنون 16،348 اعتباردهنده مقدار 524،288 اتر را به این قرارداد انتقال داده اند. و بدین ترتیب با تکمیل مقدار سهام مورد نیاز، پروژه اتریوم 2.0 در تاریخ 1 دسامبر 2020 اجرا خواهد شد.

اگرچه در ابتدای امر نگرانی هایی ناشی از مشارکت بسیار کم در این سهامگذاری باعث شد مسئولین به فکر به تعویق انداختن اجرای این پروژه بیفتند. اما طی چند روز گذشته مقادیر انتقالی به قرارداد سپرده به شدت افزایش یافت. به طوری که طی 14 ساعت گذشته بیشتر از 200،000 اتر به این قرارداد ارسال شده است.

راه اندازی اتریوم 2.0 در 1 دسامبر تأیید شد
اتر ارسال شده به قرارداد سپرده در طول زمان: Dune Analytics

از آنجایی که شرکت کنندگان در این پروژه تا زمانی که اتریوم 2.0 به فاز 1.5 نرسد قادر نخواهند بود سکه های خود را برداشت کنند ،بسیاری از هودلرها علی رغم خطر احتمالی کلاهبرداری ها ، منتظر اشخاص ثالث هستند تا سرویس های استیکینگ برداشتِ فعال را راه اندازی نمایند. این فاز ذکر شده شبکه اصلی اتریوم را با زنجیره بیکن اتریوم 2.0 و همچنین محیط تقسیم بندی شده( شاردینگ) ادغام خواهد کرد.

“ما موفق شدیم. زنجیره اثبات سهام اتریوم در تاریخ 1 دسامبر راه اندازی خواهد شد. اکنون مقدار حداقلِ سهم برای راه اندازی پروژه را به دست آورده ایم. که البته چندین تراکنش معلق هم در راه است.”

 

اثبات سهام چیست؟

در اثبات سهام ، نهادهایی به نام اعتبارسنج (Validator) وجود دارند. که تراکنش ها را جمع آوری می کنند .و بلاک های جدید ایجاد می کنند. در حالی که در  اثبات کار ماینرها بلاک ها را استخراج میکنند. هرچه پول بیشتری در PoS سرمایه گذاری کنید ، شانس شما برای اعتبارسنجی یک بلاک جدید بیشتر است. در واقع در اثبات کار ماینر ها برای استخراج بلاک جدید باید انرژی مصرف کنند .اما در اثبات سهام نودها برای تأیید بلاک ها باید شرط بندی کنند .

برای اینکه بیشتر در جریان الگوریتم ها قرار بگیرید پیشنهاد میکنم مقالات مربوط در سایت ما را دنبال کنید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x