اتریوم 3000 دلار را برای اولین بار پشت سر گذاشت
0

اتریوم 3000 دلار را برای اولین بار پشت سر گذاشت

بازدید : 1442

گزیده خبر:

  • اتریوم برای اولین بار توانست مقاومت روانی 3000 دلار را پشت سر بگذارد و تا قیمت 3146  دلار در صرافی  بایننس پیش برود.اتریوم در اکثر صرافی های معروف نظیر بای بیت،کوین بیس و بیتمِکس نیز به این قیمت تاریخی دست پیدا کرد.
  • این افزایش قیمتی باعث شد تا اتریوم از لحاظ ارزش بازار کمپانی هایی نظیر والت دیزنی و بانک آمریکا پشت سر بگذارد.

بزرگترین قرارداد هوشمند جهان توانست در این هفته رشد 24 درصدی را ثبت نماید.  و به 1.079 تریلیون دلار برسد. کمی پایینتر از  ارزش بازار یکی از ارزشمند ترین فلز های جهان به نام نقره که 1.416 میلیارد دلار ارزش دارد.  و کمی کمتر از ارزش شرکت فیسبوک معادل 923.12 میلیارد دلار میباشد.

این رشد چشمگیر همچنین گمانه زنی ها راجع به احتمال اینکه اتریوم بتواند از بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، در دنیا  پیشی بگیرد را تقویت میکند.

مولفه های متنوعی در رشد اخیر موثر بوده اند که یکی از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

رشد مداوم سرمایه گذاری سازمان ها بر بستر زنجیره هوشمند اتریوم بوده است که بطور مثال بانک سرمایه گذاری اروپا در اوایل هفته اعلام کرد  که در همکاری با بانک هایی نظیر گلدمن ساکس یک سرمایه گذاری پیوسته دوساله به ارزش 121 میلیون دلار را در نظر گرفته است!

حوزه دیفای نیز اخیرا توجه روز افزونی با سرمایه رمزنگاری شده چشمگیری به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است که از این حیث قابل توجه است!

با این حال اتریوم که روز به روز محبوبیتش با وجود کارمزد بسیار بالای تراکنش افزوده میشود  با برخی چالش ها در لایه اول بستر قراردادهای هوشمند روبروست و بررسی ها نشان میدهد که فعالیت زنجیره های رقیب نیز اخیرا رشد چشمگیری داشته است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x