آیا روند کلی اتریوم از بیتکوین بهتر بوده است؟

آیا روند کلی اتریوم از بیتکوین بهتر بوده است؟
0
بازدید : 3255

گزیده خبر:

 • طبق بحث داغی که رائول پال به راه انداخته، اتریوم (ETH) از زمان آغاز به کارش تاکنون 250٪ عملکرد بهتری را نسبت به بیت‌کوین (BTC) داشته است .

رائول پال، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Real Vision، این روزها بحث داغی را به راه انداخته است؛ او بر این باور است که با گذشت زمان آلت‌کوین‌ها با ماهیت فعال برنامه‌ها و توسعه‌دهندگانی که دارند ،بیت‌کوین را شکست خواهند داد. همچنین او پیش بینی کرده که به مرور زمان اتریوم و دیگر سکه‌هایی که دارای «اثر شبکه‎‌ای» هستند، از بیت‌کوین پیشی خواهند گرفت و عملکرد بهتری را خواهند داشت.

وی از 7 اوت 2015 یعنی شش سال پس از ایجاد بیت‌کوین، نمودار قیمت اتریوم را (ETC) نسبت به بیت‌کوین (BTC) به اشتراک گذاشته است. این نمودار نشان میدهد که اتریوم نسبت به بیت‌کوین 250% عملکرد بهتری را داشته ‌است.

جالب است که بدانید این عملکرد بهتر، از زمان شروعش تا کنون بوده‌ است.

قیمت اتریوم فقط در 5 ماه اول به وجود آمدنش در سال 2015، به زیر قیمت اولیه بیت‌کوین رسید.”

مطابق نمودار تریدینگ ویو صرافی Bittrex ، در 10 اوت 2015:

قیمت اتریوم از حدود 0.006 بیت کوین شروع شده و اکنون به 0.0359 بیت کوین رسیده‌ است.

نظر تحلیل گران برجسته درباره ی اتریوم

طرفداران بیت‌کوین از برداشت‌های پال ، ناراضی بودند. در سال 2017 کریگ رایت (Craig Wright ) رقیب بیت‌کوین و آرتور ون پلت، زمانی که بازار گاوی بود و روندی صعودی داشت، بر سر اینکه اتریوم توانسته است در حباب تورمی‌اش دام بیاورد بحث کردند.« در این مدت زمان طولانی اتریوم 77% افت داشته است و این واقعیتی کتمان ناپذیر است.»

رائول در پاسخ به آنها اظهار داشت:

« از زمان شروع چرخه هاوینگ ، بیش از 100% افزایش یافته است و این واقعیتی تلخ و انکار ناپذیر است.»

برد میلز( Brad Mills ) استراتژست و مدافع بیت‌کوین،با مقایسه‌های انجام شده مخالفت کرد .و تاکید کرد که مبنای تحلیل ایراد دارد. زیرا این ارزها را از همان ابتدای کارشان مقایسه نمیکند.

ویلی وو، تحلیل‌گر درون زنجیره‌ای، اظهار داشت که افزایش قیمت اتر به آسانی به پایان رساندن چرخه هایپ اولیه است. و اتریوم پتانسیل کمی برای افزایش قیمت در آینده دارد. وی همچنین توضیح داد که چرخه چهار ساله اول هر کوین « صعودی ترین زمان برا یآن است» .وی افزود که از اینجا به بعد اتریوم طبق قیمت بیت‌کوین نوسان پیدا میکند. و وقتش رسیده است که از آن پیشی بگیرد.

در نوامبر سال گذشته پیتر مک کورماک (Peter McCormack) ، یکی از تولیدکنندگان پادکست بیت کوین چه کرد” What Bitcoin Did” ، پال را به شرط بندی دعوت کرد. پیتر بر این باور بود که بیت‌کوین بعد از گذشت یکسال در مقابل اتریوم قرار می‌گیرد. پال طرفی دیگر را گرفت و اظهار داشت اتریوم پس از گذشت یک سال به قیمت بیت‌کوین نزدیک می‌شود. و بازنده مجبور است برنده را برای نوشیدنی در لندن یا جزایر کیمن به سفر ببرد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x