رکورد شکنی پروتکل های دیفای اتریوم
0

رکورد شکنی پروتکل های دیفای اتریوم

بازدید : 1407

گزیده خبر:

از آغاز سال 2020 تا کنون، میزان اتریوم سپرده شده در پروتکل های دیفای 75 درصد افزایش داشته است. در حالی که حجم ETH استفاده شده در صرافی های متمرکز در مدت مشابه 30 درصد کاهش یافته است.

حجم اتری که در قراردادهای غیرمتمرکز مالی استفاده میشود به سرعت رو به افزایش است در حالی که مقدار نگهداری شده در صرافی های متمرکز روز به روز کاهش میابد.

دیفای در صدر

به گفته کوین تلگراف ،در تاریخ 7 می Glassnode، نموداری منتشر کرد. در این نمودار تعداد اتر سپرده شده در قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم با ETH سپرده در صرافی های متمرکز طی 17 ماه گذشته، مقایسه شده.

از آغاز سال 2020 ، سهم اتر عرضه شده در صرافی های متمرکز بیش از یک چهارم کاهش یافته است. (از تقریبا 17٪ به 12٪.) در همین مدت ، درصد ETH سپرده شده در پروتکل های دیفای(قرارداد هوشمند) با افزایش سه چهارم درصدی مواجه شد.(از 13٪ به 22.8٪ رسیده است) .تمام این اعداد و ارقام به این نکته میرسند که، DeFi، بخشی از سود صرافی های متمرکز از تراکنش های معاملات اتریوم را به خود اختصاص میدهد.

داده های جمع آوری شده توسط DeFi Llama، نشان میدهد که تقریباً 9٪ از منابع اتریوم در قراردادهای هوشمند شبکه هایی به جز شبکه ی اصلی ETH سپرده شده اند. بررسی های نشان میدهد، 8.3 میلیون کوین یا 7٪ اتر در پروتکل های زنجیره هوشمند بایننس قفل شده است. در حالی که 286،153 اتر معادل 0.25٪  در شبکه Solana و 103،902 اتر( 0.09٪) در Avalanche سپرده شده اند. در ادامه در حدود 1.6٪ معادل 2.8 میلیون اتر در شبکه های دیگر سپرده هستند.

روند صعودی چشمگیر اتر، فتح سطح 3,500 دلاری و پیشی گرفتن حجم معاملات آتی این ارز، از بیتکوین، همگی باعث قدرت گرفتن شایعاتی که اتریوم، BTC را پشت سر خواهد گذاشت، هستند.

حجم کل اتر در قراردادهای هوشمند / اتر سپرده در صرافی های متمرکز
0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x