اتریوم و باز هم صعودی دیگر
0

اتریوم و باز هم صعودی دیگر

بازدید : 1309

ادامه روند صعودی اتریوم

گزیده خبر:

  • روز گذشته روند بازیابی بیتکوین ناکام ماند و این رمزارز برتر بازار همچنان بین 32 و 33 هزار دلار معامله میشود.
  • در مقابل ، دیگر آلت کوین های بزرگ و متوسط بازار در پی روند اتر سودهای چشمگیری را ثبت کردند. و همین امر منجر به سقوط دامیننس بیتکوین شد و آن را به حدود 63 درصد رساند.

ناکامی بیتکوین در شکست 34 هزار دلار

بعد از اینکه اوایل هفته قیمت بیتکوین  به زیر 29 هزار دلار سقوط کرد، به نظر رسید که مثل دفعات قبل دوباره در پی بازیابی روندش برآید.همین دیروز هم قیمت بیتکوین 5000 دلار افزایش پیدا کرد و به حوالی 34 هزار دلار رسید. این صعود روزانه باعث شد سطح حمایتی مهم 34 هزار دلار به مقاومتی سرسخت تبدیل شود. بنابراین بیتکوین نتوانست به سطوح بالاتر برسد و این موج برگشتی بیتکوین را به 31500 دلار کشاند.

در ساعات بعدی روز ،بیتکوین بازهم برای صعود تلاش کرد و به حوالی 33 هزار دلار رسید. اگر چه بازهم ناکام ماند و هم اکنون در زیر این سطح معامله میشود. از لحاظ فنی بیتکوین برای اینکه بتواند به روند صعودی قبل خود بازگردد مجبور است محدوده 34 تا 36200 را پشت سر بگذارد.از طرف دیگر ،در صورتی که اصلاحی دیگر در راه باشد انتظار داریم بیتکوین تا سطوح 30760 ،30000 و 29630 هم کاهش یابد.

افزایش قیمت اتریوم
نمودار BTCUSD منبع: TradingView

اتریوم قله های جدیدی را فتح کرد

از میان آلتکوین های برتر بازار، اتریوم در طول یک روز بیشترین سود را کسب کرده است. (حدود 4.5 درصد) . در نتیجه دومین رمزارز بزرگ این بازار پس از وقفه ای چند روزه به بیش از قیمت 1300 دلار افزایش یافت.  جدا از افزایش دلاری آن، اتر نسبت به بیتکوین هم افزایش یافته است.

در ابتدای سال جدید جفت ارز ETH/BTC در پایین ترین سطح 8 ماهه بود و در حدود 0.024 معامله شد. اما در پی آخرین حرکات قیمتی ، ETH اکنون در بالاترین سطح 4 ماهه و بیش از 0.04 بیتکوین به ازای هر ETH معامله میشود.

آلتکوین های متوسط و کم ارزش بازار هم در 24 ساعت گذشته نوسانات بسیاری را از خود نشان دادند. Qtum  با حداکثر افزایش (25% ) در رده اول و پس از آن Aave  با 15 در صد افزایش، Arweave  با 13 درصد ، Verge  با 12 درصد و Ocean با 10 درصد در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

ناکامی بیتکوین در شکست 34 هزار دلار و دستاوردهای چشمگیر آلتکوین ها، دامیننس btc را به 63.3 درصد رساند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x