تحلیل بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین 14 تیر 1400

بازدید : 1479

تحلیل بازار ارزهای دیجیتال

ممکنه به شدت نگران ریزش بازار باشید و میخواهید بدانید که این روند تا کجا ادامه دارد. امروز سه ارز بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین در تاریخ 14 تیر 1400 رابررسی می کنیم.

تحلیل بیت کوین 14 تیر 1400

اگر بازه بلند تری را بخواهیم بنگریم، بیت کوین در تاریخ 14 تیر دقیقا در دل یک کانال در حال نوسان است و اگر حضور ذهن داشته باشید بیتکوین روی تراز 0.618 یک عکس العمل نشان داد و دقیقا از همین نقطه شروع به ریزش کرد.
وقتی یک قیمت به تراز 0.618 عکس العمل نشان میدهد به این معناست که مومنتوم روند مومنتوم قابل  قبولی است پس میتوانیم بگوییم این یک بخش از خطر این بازار استبخش بعدی که برای ما قسمت مهمی است، کانال کوتاه مدتی است که تشکیل شده و در حال حاضر رسیده به کف کانال و باید منتظر باشیم ببینیم عکس العمل بازار به این نقطه چه خواهد بود.

اگر که بتواند از همین محدوده خودش را به سمت بالا بکشد به راحتی میتواند محدوده ی 35000 را ببیند و اگر 35000 را رد کند میتوانیم منتظر قیمت 37500 باشیم به راحتی تارگت قدیمی که داشتیم را میتواند تاچ کند.

ولی اگر مومنتوم همین طور ادامه پیدا کند  میتوانیم ریزشی بیشتر از این داشته باشیم.
نکته مهم: حتی اگر که قیمت بخواهد از کف کانال بازگردد و به سایه تبدیل شود مورد قبول نیست و حتما برای ریزش باید یک کندل زیر خط کانال تشکیل شود پس باید حداقل 60 درصد کندل زیر این خط کانال تشکیل شود تا روند ریزشی تثبیت شود

اگر نتواند و یک کندل بازگشتی را به ثبت برساند و نیاز داریم که یک کندل تاییدیه به ثبت برساند و بعد از تشکیل  کندل تاییدیه و  رد کردن قیمت 34000  میتوانیم منتظر سود  3500 دلاری از بیتکوین باشیم

تحلیل اتریوم 14 تیر 1400

درباره ی اتریوم در تاریخ 14 تیر باید بگوییم که همانطور که بیتکوین در کف کانال خودش است، اتریوم هم با شکست خط روند خودش به صورت پولبک قرار گرفته و یک نقطه ی خیلی عالی است برای خرید

اگر که بخواهیم تماما بیتکوین را فراموش کنیم و کنار بگذاریم بهترین نقطه برای  خرید اتریوم این نقطه است.

دوستانی که قصد ریسک در این محدوده را دارند میتوانند زیر قیمت 2100 دلار حد ضرر بگذارند (تا حدود 2050) و حد سود را تا محدوده هایی مثل 2450 تا 2500 هم باشه در واقع از همین نطقه با فرض بر این که اتریوم بخواهد مستقیم حرکت کند به سمت سقف میتواند به آن نقاط هم برسه که از نقاط قابل قبولی است.

اگر بخواهیم در این نقطه از فیبوناتچی پروجکشن استفاده کنیم، حتی تا قیمت 2562 دلار هم میتواند حرکت کند ولی نوساناتی که دراین کانال می بینیم نشان میدهد که نمیتواند اندازه ی موج قبلی رشد کند چون مومنتوم ضعیف تری دارد پس از تراز های پایین تر این ابزار هم اسفاده میکنیم که میشه حدود 2450 دلارمیتواند یک نقطه قابل قبول باشد

با این شرایط اگر بخواهیم یک ریسک به ریواردی را باید دقیقا در همین نقطه  در نظر بگیریم تقریبا 2.3 میزان ریسک به ریوارد است که حد ضرر میشه 2079.

تحلیل بایننس کوین 14 تیر 1400

بی ان بی دقیقا در دل یک مثلث قرار گرفته که این مثلث میتواند از سقف شکسته شود چون فشار از سمت پایین بیشتر است ولی قیمت توانسه توی سقف خودش را حفظ کند به خاطر همین احتمال شکست زیاده ولی از آنجایی که هنوز  تا راس مثلث خیلی فاصله داریم احتمال این که یک بار دیگر به سقف و باز هم به کف حرکت کند و به سمت بالا رشد کند وقت هست پست اگر ریزش ادامه داشت و تا محدوده های 285 دلار رسید یک نقطه برای ورود با یک حد ضرر کوچک ولی حد سود قابل قبول داشته باشد که بتوانیم یک سود با یک ریسک به ریوارد متناسب داشته باشیم
در بحث مثلث ها اگر که یک شکست داشته باشیم میتوانیم بگوییم در نقطه ی انتخابی (داخل ویدئو) میتواند شکست داشته باشد ولی این مقدار شکست یک مقدارسنگین است و بهتر است از سیستم های اکستنشن استفاده کنیم تا نقاط دقیق تری را بگیریم.

ریزش میتواند به این شکل هم ادامه پیدا کند(داخل ویدئو) ولی خب ما میخواهیم تارگت ها را به دست بیاوریم

اگر بخواهیم تارگت های دقیق تری برای بایننس کوین در نظر بگیریم ، با فرض بر این که قیمت قصد شکست در این محدوده (تراز 0.618) را داشته باشد، یک نقطه ی قابل قبول برای ورود است.

من از اکستنشن خودم استفاده میکنم تا تارگت های بهتری را بتوانم پیدا کنم، اگر فرض را بر این بگیریم که قیمت بخواهد شکستی انجام دهد. ریزش تا تارگت اول 266 تا 270 دلار داشته باشد که اینجا از هم از نظر استاتیکی محدوده ی قوی داریم از از نظر عدد رند.

تارگت بعدی محدوده ی 253 و هم تراز با کف استاتیک و عدد 250 دلار است.
در حال حاضر  سناریوی صعود قوی تر است و با یک بازی در دل مثلث و در انتها در جهت شکست مسیر را ادامه دهد

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x