اطمینان هم‌بنیان‌گذار اتریوم از آینده کاردانو و پولکادات
0

اطمینان هم‌بنیان‌گذار اتریوم از آینده کاردانو و پولکادات

بازدید : 1634

گزیده خبر:

آنتونی دی یوریو، کارآفرین کانادایی و یکی از بنیان‌گذاران شبکه اتریوم به پتانسیل رشد کاردانو و پولکادات و آینده این دو بسیار خوش‌بین است. دی یوریو، که اکنون مدیرعامل و بنیان‌گذار شبکه بلاک چین کانادایی دیسنترال و کیف پول Jaxx است در مصاحبه‌ای با آنتونی پمپلیانو از سبد سرمایه‌گذاری خود رونمایی کرد. به گزارش کریپتوپوتیتو، پورتفولیوی دی یوریو متنوع است و روی پروژه‌های برتری چون کاردانو و پولکادات سرمایه‌گذاری کرده است.

دی یوریو، طرفدار بزرگ کاردانو و پولکادات

وی در این مصاحبه در رابطه با آینده پولکادات و کاردانو گفت:

من به سادگی قبل برگشتم. در تعدادی از پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده‌ام اما بیشتر سرمایه من در پروژه‌های برتر است. من طرفدار بزرگ پولکادات و کاردانو هستم.

وی در ادامه این مصاحبه از دلیل اطمینان خود به آینده این دو پروژه پرده برداشت. او در سال 2012 در کنفرانس بیت کوین با ویتالیک بوترین آشنا شد و به تیم توسعه اتریوم پیوست. پس از پیوستن به تیم، روابط خوبی با ویتالیک بوترین، چارلز هاسکینسون بنیان‌گذار کاردانو و گوین وود مدیرعامل فعلی پولکادات پیدا کرد.

دی یوریو خاطرنشان کرد که زمانی که با این افراد کار می‌کرده، هدفمندی آنها برای وی مشخص شده و معتقد بوده که این افراد پروژه‌ها را به جلو هدایت می‌کنند. وی در این رابطه گفت:

من طرفدار بزرگ چالرز هستم. او برای انجام کارها از منظر آکادمیک و پیشبرد پروژه روش‌های مختلفی را امتحان می‌کند. طرفدار واقعی گوین وود هستم. این افراد را از زمان کار بر پروژه اتریوم می‌شناسم و به هوش و رقابت آنها ایمان دارم. در گذشته شاهد پیشرفت پروژه‌هایشان بوده‌ام و می‌دانستم که روزی به جایگاه فعلی خواهند رسید.

خود را غرق در دیفای نکرده‌ام

علیرغم هیاهوی زیاد پیرامون اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای، وی خاطرنشان کرد که سرمایه‌گذاری خود را تنها به پروژه‌های بزرگ محدود کرده است. وی در این رابطه گفت:

بخش عظیمی از سرمایه من در پروژه‌های بزرگی چون بیت کوین، اتریوم، کاردانو و پولکادات قرار دارد. کازموس و چند پروژه دیگر را هم دوست دارم اما خودم را غرق در دیفای نکرده‌ام. تصور می‌کنم برای پرداختن به آن وقت و انرژی کافی را ندارم. پرداختن به دیفای کار تمام وقتیست و من زندگیم را در سالیان اخیر ساده‌تر کرده‌ام.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x