پاراچین مون بیم بر بستر پولکادات راه اندازی شد

پاراچین مون بیم بر بستر پولکادات راه اندازی شد
0
بازدید : 3212

فکت کوینز: پس از مدت ها صبر در نهایت پاراچین مون بیم بر بستر پولکادات راه اندازی شد. با تکمیل شدن فرایند راه اندازی، برنده دومین حراج پاراچین های پولکادات تبدیل به اولین پاراچین آماده بر بستر این شبکه شده که با آغوشی باز به استقبال راه اندازی 80 پروژه در پولکادات می‌رود.

انتظار می‌رود فعالیت مون بیم در پولکادات دقیقا مشابه مون ریور در کوزاما و متمرکز بر راه اندازی برنامه های غیر متمرکز باشد. در هفته های آتی، پروژه های زیرساختی متفاوتی مانند پل ها، اوراکل های چین لینک، گراف و … روی این پاراچین راه اندازی خواهند شد.

روی کار آمدن پاراچین مون بیم در پولکادات در پی کمپین بسیار موفق وام جمعی آن است که توسط بنیاد این پلتفرم میزبانی شد. در حقیقت مون بیم رویه جدیدی را برای وام های جمعی خود تعیین کرد و موفق شد بیشترین تعداد توزیع کننده به ازای هر پاراچین را دریافت کند.

30 درصد از پاداش های وام جمعی مون بیم میان مشارکت کنندگان و بر اساس میزان فعالیتشان توزیع شد و 70 درصد دیگر طول 96 هفته آتی که پاراچین در اختیار این پلتفرم است واگذار خواهد شد. اکنون که توکن بومی مون بیم (GLMR) قابلیت انتقال دارد، کاربران می‌توانند این پلتفرم را به کیف پول متامسک متصل کنند و از آن بهره مند شوند.

مطلب مفید: Compound پروتکلی بر بستر اتریوم با امکان وام گرفتن برای سرمایه گذاران

قیمت این توکن با رشدی 157 درصدی برای مدتی به قیمت 27 دلار نیز رسید. با این حال پس از اصلاحی گسترده اکنون در محدوده 9 دلاری قرار گرفته است. لازم به ذکر است که پاراچین سازگار با اتریوم توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا قراردادهای هوشمند با کیفیتی را به مون بیم اضافه کنند و در عین حال از امنیت، ریلی چین (Relay chain) و ادغام با پولکادات نیز بهره ببرند.

در زمان آخرین مرحله راه اندازی، سودو (Sudo) حذف شد و ماشین مجازی اتریوم و انتقالات متوازن فعال شدند. انتقالات متوزان، استیکینگ تلفیقی و توزیع پاداش های وام جمعی را فعال می‌سازند و همچنین به کاربران اجازه می‌دهند تا در فعالیت های حاکمیتی درون زنجیره ای مشارکت داشته باشند.

ماشین تلفیق کننده با ایفای نقش به عنوان نودهای کامل ریلی چین، یکی از ویژگی های کلیدی در طراحی چند زنجیره ای پولکادات، اجازه ارسال پیام ها از پاراچین به پاراچین دیگر را صادر می‌کند. همچنین با جمع آوری تراکنش های کاربران و انجام عملیات انتقال تاییدی بر اعتبارسنج های ریلی چین نیز می‌باشد. علاوه بر موارد اشاره شده این ماشین های تلفیق کننده اجازه صدور بلاک های جدید و همچنین اجرای تراکنش ها را نیز صادر می‌کنند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x