تعداد آدرس های دیفای مبتنی بر اتریوم به 3 میلیون رسید
0

تعداد آدرس های دیفای مبتنی بر اتریوم به 3 میلیون رسید

بازدید : 1348

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای پلتفرم تحلیلی Dune Analytics، تعداد آدرس های منحصر به فرد و فعال اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) مبتنی بر شبکه اتریوم به نقطه عطف مهم جدیدی رسیده و از سه میلیون آدرس فراتر رفته است. علاوه بر این، سرعت رشد آدرس های فعال دیفای خبر از پذیرش این حوزه می‌دهد.

افزایش تعداد آدرس های فعال دیفای مبتنی بر اتریوم

ریچارد چن از صندوق ارزهای دیجیتال 1Confirmation با بیش از 75 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت در حساب توییتری خود به نقطه عطف جدید دیفای واکنش نشان داد.

به گفته وی، این موفقیت عظیم باعث شده تا تعداد آدرس های فعال و منحصر به فرد دیفای مبتنی بر شبکه اتریوم برای اولین بار در تاریخ از 3 میلیون آدرس فراتر برود. با این حال، این تحلیلگر معتقد است این مهم نمی‌تواند بیانگر تعداد واقعی کاربران دیفای باشد چرا که بسیاری از افراد در شبکه اتریوم چندین کیف پول دارند.

بیشتر بخوانید: بهترین کوین های دیفای در ماه جولای کدامند؟ بررسی پنج کوین برتر دیفای

از این سه میلیون آدرس، 2.3 میلیون آدرس به صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (UniSwap) مربوط است. علاوه بر این، 325 هزار آدرس منحصر به فرد به پروتکل غیرمتمرکز کامپاند فایننس (Compound Finance) تعلق دارند. همچنین 260 هزار آدرس نیز به پروتکل مالی غیرمتمرکز وان اینچ (1Inch) مربوطند.

رشد پذیرش دیفای؛ به اعداد نگاهی بیندازید

مت کاستو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال از شرکت CMT Digital معتقد است پذیرش دیفای شدت گرفته است. وی با اشاره به آمار و میزان رشد آدرس های دیفای در حساب توییتری خود نوشت:

«تعداد روزهایی که طول کشید آدرس ها از صفر به یک میلیون برسد 1080 روز بود. برای رسیدن از یک میلیون به دو میلیون آدرس 143 روز طول کشید. همچنین، برای رسیدن از 2 میلیون به 3 میلیون آدرس، به 79 روز زمان احتیاج بود.»

بر اساس برآوردهای کاستو، رسیدن از دو میلیون آدرس به سه میلیون آدرس 13.6 برابر سریع‌تر از رسیدن به یک میلیون آدرس بوده است. مطلبی که از رشد پذیرش دیفای در چند ماه گذشته خبر می‌دهد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x