بنیان‌گذار گوگنهایم: اتریوم کاربرد بیشتری نسبت به بیت کوین دارد
0

بنیان‌گذار گوگنهایم: اتریوم کاربرد بیشتری نسبت به بیت کوین دارد

بازدید : 1522

گزیده خبر:

به گزارش کریپتوپوتیتو، تاد مورلی یکی از بنیان‌گذاران گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners) و مدیر پروژه بلاک چینی اور لاین (Overline) با تمجید از اتریوم، به کاربرد بیشتر این ارز نسبت به بیت کوین اشاره کرد.

اتریوم بیش از یک چیز سادست

مورلی در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ به مقایسه کاربرد شبکه‌های اتریوم و بیت کوین پرداخت. در این مصاحبه وی بیت کوین را یک «چیز» خطاب کرد.

وی در طرف مقابل به تمجید از عملکرد و ساختار اتریوم پرداخت. به عقیده وی، پروژه بلاک چینی دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار از طریق قراردادهای هوشمند کاربرد بسیار بالاتری دارد. به گفته مورلی، توسعه‌دهندگان در بستر اتریوم به‌سرعت در حال رشد هستند و در عرض 6 سال 20 برابر شده‌اند.

علاوه بر این، مدیر پروژه بلاک چینی اورلاین، به اهمیت دیجیتالیزه کردن برای صنعت‌های مختلف در شرایط امروزه پرداخت. وی هشدار داد که عدم استفاده از فناوری بلاک چین در فضای امروز، هر بخش را با مشکلات سختی روبه‌رو خواهد کرد. مشکلاتی که ممکن است آنها را از کار خارج کند. صنعت بیمه نمونه بارزی است که برای پیشرفت آینده خود به یک استراتژی فناوری احتیاج دارد.

در پایان این مصاحبه، مورلی در رابطه با بزرگ‌ترین موزه NFT جهان که در حال ساخت آن است صحبت کرد. وی معتقد است که شرکت گاگنهایم، علاقه بسیار زیادی به زیرساخت‌های مدرن دارد و هدف آن، معرفی سرمایه‌گذاران به جامعه ارزهای دیجیتال و تبدیل شدن به «سفیر دیجیتال جهانی» است.

آیا اتریوم بر بیت کوین غلبه خواهد کرد؟

به دنبال افزایش قیمت سریع اتریوم طی ماه‌های نخست سال 2021، بسیاری از سرمایه‌گذاران برجسته در رابطه با رقابت بین دو ارز دیجیتال بزرگ جهان اظهارنظر کردند.

برای مثال اخیراً چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس که با نام CZ نیز شناخته می‌شود، به توضیح دلایل پیشرفت اتریوم پرداخت. به عقیده وی، مردم برای نوع جدیدی از فعالیت‌های مالی به آلت کوین‌ها احتیاج دارند که ممکن است قیمت اتر را بالا ببرد.

وی در این رابطه گفت:

موارد استفاده در حال افزایش‌اند و کاربران برای انجام تراکنش‌های جدید به کوین‌های دیگری احتیاج دارند. اتریوم یکی از نمونه‌های بارز است. احتمالاً به همین دلیل است که قیمت آن افزایش می‌یابد.

به عقیده CZ، بیت کوین و اتریوم تنها برای مدتی می‌توانند کنار هم وجود داشته باشند و قرار نیست تا ابد ارتباط ثابتی میان آنها وجود داشته باشد. یکی از دلایل این است که بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار تنها برای انتقال ارزش استفاده می‌شود. در مقابل، اتریوم سیستمی پیچیده‌تر دارد و سطح فعالیت‌های آن با بزرگترین رمزارز جهان متفاوت است.

مارک کوبان، میلیاردر مشهور و صاحب دالاس ماوریکس (Dallas Mavericks) با تمجید از اتریوم، برای پیشرفت آن و جایگزین شدن آن با بیت کوین سه دلیل عنوان کرد.

به عقیده این کارآفرین، اتریوم به دلیل پردازش تعداد تراکنش‌های بیشتر در هر ثانیه، پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و همچنین تلاش‌های زیاد برای توسعه شبکه برتر از بیت کوین است.

وی در این رابطه گفت:

تعداد تراکنش‌ها و تنوع آنها به همراه تلاش‌های گسترده برای توسعه اتریوم باعث غلبه آن بر بیت کوین خواهد شد. کاربرد و استفاده از اتریوم به‌مراتب بیشتر از بیت کوین است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x