بروزرسانی لندن اتریوم هفته آینده در شبکه آزمایشی راه‌اندازی می‌شود
0

بروزرسانی لندن اتریوم هفته آینده در شبکه آزمایشی راه‌اندازی می‌شود

بازدید : 1713

گزیده خبر:

بروزرسانی لندن اتریوم بالاخره قرار است هفته آینده اجرایی شود. به گزارش کوین تلگراف، این بروزرسانی که با هدف بهبود شبکه اتریوم و همچنین کاهش کارمزدهای آن ساخته شده، قرار است تا پس از اجرا بر سه شبکه آزمایشی، سرانجام در شبکه اصلی اتریوم راه‌اندازی شود.

یک هفته تا راه‌اندازی بروزرسانی لندن اتریوم

تیم بیکو، توسعه‌دهنده اتریوم کور در پستی وبلاگی از راه‌اندازی به روزرسانی لندن خبر داد. به گفته بیکو، این به روزرسانی قرار است ابتدا در تاریخ 24 ژوئن در شبکه آزمایشی راپستن (Ropsten) و پس از آن در شبکه‌های آزمایشی گرلی (Goerli) در تاریخ 30 ژوئن و رینکبی (Rinkeby) در تاریخ 7 ژوئیه اجرا شود. با این حال هنوز تاریخ اجرای این به روزرسانی در شبکه اصلی اتریوم تعیین نشده است.

بروزرسانی لندن اتریوم قرار است ساختار کارمزد تراکنش‌ها و همچنین زمان‌بندی «بمب سختی» این بلاک چین را تغییر دهد. در این به روزرسانی، شبکه اتریوم کارمزد تراکنش‌ها را به جای اتکا به قیمت گس، بر اساس کارمزد مبنای مشخص‌شده در هر بلاک مشخص خواهد کرد.

در بروزرسانی لندن قرار است 5 پروپوزال بهبود شبکه (EIP) به اتریوم اضافه شود. از میان این 5 پروپوزال، پروپوزال EIP-1559 بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این EIP که توسط ویتالیک بوترین و تیمی از توسعه‌دهندگان اتریوم ایجاد شده تغییری برای روش پرداخت کارمزد گس توسط کاربران در این شبکه را شامل می‌شود. به نظر می‌رسد که با این به روزرسانی شاهد کاهش قابل‌توجه کارمزدها در شبکه اتریوم باشیم.

بروزرسانی لندن و همچنین پروپوزال EIP-1559 به نظر می‌رسد که درآمد ماینرها را به شدت کاهش خواهد داد. بخشی از درآمد ماینرهای اتریوم از کارمزد تراکنش‌ها به دست می‌آید. بنابراین، با کاهش کارمزدها به‌طورقطع شاهد کاهش درآمد ماینرها آن خواهیم بود. با این حال، کاربران نسبت به تأثیر مثبت این بروزرسانی بر قیمت خوش بینند. به نظر می‌رسد مکانیزم‌های ضدتورمی این به روزرسانی احتمالاً بر قیمت اتریوم تأثیر داشته باشد و شاهد افزایش قیمت اتر باشیم.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x