ویتالیک بوترین در کنفرانس EthCC: اتریوم باید از محدوده ساخت توکن فراتر برود
0

ویتالیک بوترین در کنفرانس EthCC: اتریوم باید از محدوده ساخت توکن فراتر برود

بازدید : 1493

فکت کوینز: ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در حال گسترش رویاپردازی های خود در رابطه با این پروژه است و صحبت‌های وی در کنفرانس EthCC مهر تأییدی بر این ادعا می‌زند. به عقیده بوترین، اتریوم باید از ساخت توکن و فضای اکوسیستم دیفای فراتر برود و نوآوری‌های جدیدی را به ارمغان بیاورد.

کنفرانس EthCC ویتالیک بوترین

به گزارش یوتودی، بوترین به دنبال ورود شبکه اتریوم به حوزه‌های دیگر است. وی در این کنفرانس تأکید کرد که حوزه دیفای به عنوان کاربرد اصلی شبکه اتریوم به اندازه کافی مورد استفاده قرار گرفته و رشد کرده است. وی خاطرنشان کرد که اکنون زمان حرکت شبکه اتریوم فرا رسیده است. بوترین معتقد است ارائه نوآوری‌هایی فراتر از فضای دیفای به معنی مخالفت با این نوآوری و حرکت در خلاف سوی آن نیست، بلکه به معنای ترکیب خدمات مالی با خدمات غیرمالی است. وی در این کنفرانس از جامعه اتریوم خواست تا فراتر از محدوده دیفای نوآوری داشته باشند.

وی در این رابطه گفت:

«اکوسیستم اتریوم بایستی از محدوده ساخت توکن هایی که به تجارت سایر توکن ها کمک می‌کند فراتر برود. این در حال حاضر تا حدی اتفاق افتاده اما می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم.»

بیشتر بخوانید:

جک دورسی: هدف نهایی بیت کوین برقراری صلح جهانی است

بوترین معتقد است اتریوم می‌تواند به فضای شبکه‌های اجتماعی ورود کرده و به تغییر شکل این بخش کمک کند. به عقیده بوترین، شبکه‌های اجتماعی مدرن امروزی بیش از حد در معرض سانسور قرار می‌گیرند و از کیفیت بیان پایینی برخوردارند.

حاکمیت غیرمتمرکز (DeGov) از دیگر کاربردهای شبکه اتریوم است. برای تفویت پذیرش در این زمینه، حساب‌های اتریوم بایستی به نمایه‌های کاملی تبدیل گردند.

NFT برای همه

خالق اتریوم در این کنفرانس اعلام کرد که از وضعیت فعلی مربوط به توکن های غیرقابل‌معاوضه یا همان NFT اندکی ناامید شده است. وی معتقد است مردم عادی نیز بایستی از این ابزار غیرمتمرکز پیشگامانه بهره‌مند شوند. وی در این رابطه گفت:

«من می‌خواهم NFT  ها فراتر از افراد مشهور و به نفع افراد جامعه گسترده‌تر شوند.»

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x