هارد فورک لندن نیامده بر قیمت اتریوم تأثیر گذاشت

هارد فورک لندن نیامده بر قیمت اتریوم تأثیر گذاشت
0
بازدید : 2508

فکت کوینز: تنها 7 ساعت به اجرای هارد فورک لندن در شبکه اتریوم مانده است و پس از آن شاهد تغییراتی جدید در بستر اتریوم خواهیم بود. به گزارش دیکپریپت، در حالی که بسیاری از تحلیلگران در روزهای اخیر بر سر تأثیرات احتمالی هارد فورک لندن بر قیمت اتریوم بحث می‌کردند، قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار در 24 ساعت اخیر حدود 9 درصد افزایش یافته است.

افزایش قیمت اتریوم در شرف هارد فورک لندن

هارد فورک لندن قرار است تغییرات به خصوصی را در شبکه اتریوم اعمال کند. یکی از این تغییرات، تغییر در ساختار تراکنش‌ها خواهد بود که به وسیله طرح بهبود EIP-1559 انجام خواهد شد. طرح بهبود EIP-1559 قرار است به طور مستقیم روی نحوه مدیریت کارمزدهای تراکنش‌های  شبکه تأثیر بگذارد. پس از این به‌روزرسانی، برای هر بلاک کارمزد پایه‌ای تعیین شده و این امر باعث کاهش کارمزدها در این شبکه خواهد شد.

اما کاهش کارمزدها چیزی نیست که همگان را در رابطه با هارد فورک لندن و طرح بهبود EIP-1559 هیجان زده کرده است. چیزی که باعث شده همه منتظر این هارد فورک باشند ویژگی توکن سوزی EIP-1559 است. با اجرایی شدن طرح EIP-1559، بخشی از کارمزدهای پایه شبکه اتریوم سوزانده شده و از شبکه خارج خواهد شد. البته این به معنای این نیست که اتریوم فوراً به یک دارایی ضدتورم تبدیل می‌شود. برای رخ دادن چنین اتفاقی، بایستی اترهای سوزانده شده بیش از اترهایی باشد که به‌عنوان پاداش صادر می‌شود.

بیشتر بخوانید: هارد فورک: یک اتفاق خوب یا بد برای ارزهای دیجیتال؟

با این به‌روزرسانی، اتریوم نیز همانند بیت کوین دارایی خواهد شد که عرضه خود را به نوعی کاهش می‌دهد. همواره پس از هاوینگ بیت کوین ما شاهد افزایش قیمت هستیم. باید دید هارد فورک لندن چه تأثیری بر قیمت خواهد گذاشت. بسیاری معتقدند اتریوم رشد خود را پیش از این ارتقاء انجام داده است. با این حال، افزایش 9 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته می‌تواند نشانه‌ای بر افزایش قیمت باشد.

شما عزیزان می‌توانید با استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز، به تبدیل قیمت ارزهای مختلف به یکدیگر بپردازید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x