انفجار قیمت اتر با افزایش میزان سهام گذاری staking
0

انفجار قیمت اتر با افزایش میزان سهام گذاری staking

بازدید : 1919

قیمت اتریوم این هفته انفجاری عظیم از خود نشان داد و بیش از 15 درصد افزایش یافت. و در زمان شروع بازار معاملات آسیا به بالاترین قیمت 30 ماهه خود یعنی 585 دلار رسید.

بیتکوین روز شنبه برای مدت کوتاهی به 19 هزار دلار رسید. اما در آنجا با مقاومتی برخورد کرد و با افت 2 درصدی به محدوده 18 هزار دلار عقب نشینی کرد. با این حال اتریوم همچنان به حرکتش ادامه داد و به بالاترین قیمتش از ژوئن 2018 دست پیدا کرد.

کندل های نمودار اتریوم همچنان سبز بسته میشوند و قیمت از صبح شنبه که 500 دلار بود به 585 دلار در صبح یکشنبه رسید. طی هفت روز گذشته ، اتریوم از قیمت 460 دلار حدود 26 % افزایش یافته است.

انفجار قیمت اتر با افزایش میزان سهام گذاری staking
نمودار اتریوم/دلار منبع :tradingview.com

اگر بخواهیم روند اتر را با برادر بزرگش بیتکوین مقایسه کنیم، اتر از ابتدای امسال 350% رشد را تجربه کرده در حالی که بیتکوین تنها 150 % افزایش قیمت داشته است.

هدف بعدی اتر 620 دلار است

جاش راجر یکی از محبوبترین تحلیلگران این حوزه معتقد است: در نمودار هفتگی اتر سطح مقاومت بعدی حدود 620 دلار نشان داده میشود.

اما به اعتقاد Income sharks روند صعودی در حال اتمام و  کم کم به سوی پول بک در جریان میباشد.

” نمودار 4 ساعته زمان تصمیم گیری را نشان میدهد. در اندیکاتور OBV قسمتی شبیه به یک روند نزولی وجود دارد. که اگر شکسته شود ، دیگر آن اتفاقی که من انتظارش را دارم نخواهد افتاد. و قیمت تا آن سطحی که فکر میکنم کاهش پیدا نمیکند. ”

منطقه پول بک فعلی 560 دلار است، اما اگر قیمت به 520 دلار و کمتر از آن برسد ، به احتمال زیاد تا ناحیه 510 دلار هم پشتیبانی خواهد شد.

درصد زیادی از این روند صعودی اتر به خاطر راه اندازی اتریوم 2.0 و مکانیزم اجماع اثبات سهام با زنجیره بیکن (Beacon Chain ) است. اولین فرآیند سهم گذاری اتر آنچنان که باید مثمر ثمر نبود . اما طبق گزارش لانچ پد اتریوم 2.0 ،افزایش قیمت اخیر اتر باعث شد میزان سهام گذاری به 55٪ هدف برسد.

این مسئله بدان معناست که در حال حاضر از کل 524000 سهمی که برای راه اندازی فاز صفر اتریوم 2 در نظر گرفته شده، 274،944 سهام گذاری انجام شده است. که این مقدار معادل 291،352 اتر میباشد. به قیمت امروز ارزش این حجم اتر معادل 189دلار است.

به نظر نمیرسد که همه چیز طبق برنامه پیش رود. و این میزان سهم گذاری تا یک هفته قبل از 1 دسامبر یعنی 24 نوامبر تکمیل گردد. پس احتمال اینکه این تاریخ تمدید شود بسیار زیاد خواهد بود. اما اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود در اواسط دسامبر شاهد عملی شدن این پروژه هستیم که تعطیلات بسیار خوبی را برای سرمایه گذاران اتریوم به همراه خواهد داشت.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x