توکن سوزی اتریوم در شبکه آزمایشی راپستن پس از اجرای هاردفورک لندن
0

توکن سوزی اتریوم در شبکه آزمایشی راپستن پس از اجرای هاردفورک لندن

بازدید : 1488

گزیده خبر:

هاردفورک لندن اتریوم در تاریخ 24 ژوئن در شبکه آزمایشی راپستن راه‌اندازی شد. این اجرای آزمایشی به منظور راه‌اندازی این به‌روزرسانی در شبکه اصلی صورت گرفته است. به گزارش کریپتوپوتیتو، توکن سوزی اتریوم در این به‌روزرسانی منجر به سوزانده شدن 177 میلیون دلار اتر شده است.

به‌روزرسانی لندن طرح بهبود EIP-1559 را در شبکه فعال خواهد کرد که بر اساس آن، کارمزد تراکنش‌های اتریوم کاهش خواهد یافت.

بروزرسانی لندن اتریوم هفته آینده در شبکه آزمایشی راه‌اندازی می‌شود

مرحله بعدی اجرای آزمایشی هاردفورک لندن قرار است در شبکه آزمایشی گرلی در تاریخ 30 ژوئن انجام شود. پس از آن، در تاریخ 7 ژوئیه شبکه آزمایشی رینکبی پذیرای این ارتقاء خواهد بود.

توکن سوزی اتریوم را مشاهده کنید

بخشی از سازوکار طرح بهبود EIP-1559، جدا از تغییر مکانیسم ساختار کارمزدها، سوزاندن کارمزد پایه است که به‌مرورزمان به تورم‌زدایی شبکه اتریوم کمک خواهد کرد.

وب سایتی تحت عنوان Watch The Burn برای مشاهده توکن سوزی اتریوم راه‌اندازی شده است. در زمان نگارش این خبر، 88571 واحد اتریوم در این شبکه آزمایشی سوزانده شده است.

بر اساس تخمین شرکت ConsenSys، گردش اتریوم به‌طور سالیانه 1.6 میلیون واحد کاسته خواهد شد. این میزان با قیمت فعلی، معادل سوختن 3.2 میلیارد دلار اتریوم است که عرضه سالیانه را 1.4 درصد کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، با اجرای کامل اتریوم 2.0 در سال 2022 و توقف استخراج بر بستر شبکه اتریوم، خصوصیات ضدتورمی شبکه بیشتر خواهد شد.

درآمد ماینرهای اتریوم از کارمزد تراکنش‌ها به پایین‌ترین سطح سال رسید

در ماه فوریه، رایان برکمنز، بنیان‌گذار Predictions Global توضیح داد که چگونه از نظر او، سازوکارهای ضدتورمی می‌توانند قیمت اتریوم را افزایش دهند. وی خاطرنشان کرد که این مکانیسم‌ها، به طور مؤثری اتریوم از دست ماینرها را به سمت هولدرها بازمی‌گرداند.

از قیمت اتریوم چه خبر؟

اتریوم در زمان نگارش این خبر با قیمت 1729 دلار معامله می‌شود. دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار در 24 ساعت اخیر، بیش از 10 درصد کاهش یافته و همچنان در روند نزولی باقی‌مانده است. بنابراین ممکن است کمی بیشتر منتظر بمانیم تا تأثیر خصوصیات ضدتورمی را در قیمت اتریوم شاهد باشیم.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x