قیمت لحظه ای اتریوم-تحلیل اتریوم تاریخ 1 شهریور 1400
0

قیمت لحظه ای اتریوم-تحلیل اتریوم تاریخ 1 شهریور 1400

بازدید : 1624

فکت کوینز: تحلیل قیمت لحظه ای اتریوم در تاریخ 1 شهریور 1400 نشان میدهد با توجه به رشد اخیر اتریوم و مقاومت پیش رو قیمت این ارز می تواند پس از اصلاح کوچکی به روند صعودی خود ادامه دهد.

تحلیل قیمت دوج کوین در تاریخ 1 شهریور 1400

در تایم فریم روزانه اتریوم به سطح 61.8 فیبوناچی خود رسیده است.همچنین در این محدوده بر سر راه اتریوم مقاومت تاریخی وجود دارد.

قیمت اتریوم 1 شهریور 1400
قیمت لحظه ای اتریوم اتریوم -تایم روزانه

همچنین اگر در تایم فریم 4 ساعته اتریوم را بررسی کنیم ، در حال حاضر در یک کانال قیمتی صعودی قرار گرفته است .همانطور که در چارت مشاهده می کنید قیمت با برخورد به کف کانال و میانگین متحرک 100 روزه ،حمایت شده و در تلاش برای رسیدن به خط وسط کانال است.

قیمت اتریوم 1 شهریور 1400
نمودار قیمتی اتریوم در تایم فریم 4ساعته

در صورت عبور از این محدوده مقاومتی تارگت اول 3560 دلار و تارگت بعدی سقف کانال مشخص شده می باشد.در صورت ریزش می تواند بار دیگر کف کانال را تاچ کند.

بیت کوین، لیدر بازار هم اکنون 50000 دلار را تاچ کرده است .برای تحلیل آلت کوین ها بهتر است نگاهی هم به وضعیت بیت کوین داشته باشید.محدوده 51000 دلار سطح 61.8 فیبوناچی می باشد که مقاومت بعدی برای بیت کوین می باشد.در صورت عبور از این ناحیه تارگت بعدی 53000 دلار خواهد بود.

قیمت اتریوم 1 شهریور 1400
نمودار قیمتی بیت کوین تایم فریم روزانه

تذکر: تحلیل های سایت فکت کوینز صرفا جهت اطلاع رسانی از قیمت ارزهای دیجیتال می باشد .این تحلیل ها به صورت رایگان برای عموم در سایت فکت کوینز و شبکه های اجتماعی آن نظیر اینستاگرام و آپارات قرار می گیرد و  جنبه سیگنال برای خرید یا فروش ندارد.

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید. جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x