سرمایه 7 میلیون دلاری Evrynet و افزایش علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به دیفای
0

سرمایه 7 میلیون دلاری Evrynet و افزایش علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به دیفای

بازدید : 1375

فکت کوینز: 7 میلیون دلار سرمایه جدید پلتفرم Evrynet نشان از این است که بازار دیفای به سرعت در حال گسترش است. DeFi روزبه‌روز در نظر سرمایه گذاران نهادی جذاب تر می شود. و اکنون ارزش کل قفل شده در این بازار بیش از 155 میلیارد دلار است.

سرمایه 7 میلیون دلاری Evrynet

پلتفرم خدمات مالی Evrynet به تازگی 7 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. این سرمایه برای راه اندازی یک اپ مالی غیرمتمرکز است که سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار میدهد. این دوره جذب سرمایه نشان میدهد که DeFi توجه مخاطبان نهادی را به خود جلب کرده است.

این دور سرمایه گذاری خصوصی توسط Signum Capital، صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین مستقر در سنگاپور، کنترل شده است.

Evrynet از این وجوه برای ارائه خدمات DeFi مخصوص سرمایه گذاران نهادی از طریق اپ Evry.Finance استفاده خواهد کرد. این اپ به عنوان یک صرافی، استخر نقدینگی و پلتفرم استیکینگ عمل خواهد کرد.

این شرکت همچنین برای متصل کردن دارایی های غیرمتمرکز و دنیای واقعی در حال توسعه زیرساخت های خود است. زیرساخت Evrynet با توکن های ERC-20 و BEP-20 تعامل پذیر هستند.

پذیرش DeFi در بین سرمایه‌گذاران خرد به لطف فرصت های سودآور برای سرمایه‌گذاری در بازارهای وام دهی، استیکینگ و استخراج نقدینگی، افزایش یافته است. در حالی که سرمایه گذاران نهادی در حال انباشت دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) هستند، اما در مورد بازار DeFi بسیار محتاطانه عمل میکنند.

با توجه به گزارش کوین تلگراف همانطور که انتظار می رود، صندوق های سرمایه گذاری متمرکز بر صنعت رمزنگاری در پذیرش DeFi پیشگام هستند. طبق نظرسنجی اخیر PwC، در حدود 31 درصد از صندوق های سرمایه گذاری از صرافی های غیرمتمرکز استفاده کرده اند.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: هاسکینسون از شرایط همکاری کاردانو و سولانا می‌گوید

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاران نهادی به سمت سولانا و کاردانو روی آورده‌اند

2
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x